УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Гриценко вважає Калашнікова кобилою

2,8 т.
Гриценко вважає Калашнікова кобилою

Заяви народного депутата України Калашнікова про підготовку воєнного перевороту в державі є провокацією.

Видео дня

Про це заявив сьогодні, 12 квітня, міністр оборони України Анатолій Гриценко на полігоні «Широкий Лан» на Миколаївщині, повідомили «Обозревателю» у прес-службі Міністерства оборони.

«Народний депутат Калашніков вже не вперше робить провокаційні заяви про те, що нібито готується переворот, а підрозділи Міністерства оборони намагаються когось арештувати. Це марення сивої кобили!» — наголосив Анатолій Гриценко.

Він також додав, що йому соромно, що народний депутат Калашніков носить звання офіцера запасу і робить такі провокаційні заяви.

«Якби я мав повноваження, то через хвилину позбавив би його військового звання. Він не достойний звання офіцера-запасу, яке він, на жаль, формально носить», — наголосив глава оборонного відомства.

На погляд Анатолія Гриценка, керівництву Партії регіонів треба зробити відповідні висновки, а народного депутата Олега Калашнікова треба було позбавити депутатського статусу ще після того, як він вчинив ганебний вчинок стосовно журналістів.

«Політична ситуація в країні дійшла до кипіння і політики мають невідкладно приймати рішення щодо виходу з політичної кризи. У свою чергу Збройні Сили виконуватимуть свою стабілізуючу функцію своїм спокоєм, витримкою та відповідальністю», — підкреслив Анатолій Гриценко.

Нагадаємо, сьогодні, виступаючи на засіданні Верховної Ради України народний депутат Олег Калашніков заявив про те, що нібито «три бойові елітні групи спецназу Міністерства оборони України готові виконати завдання по захопленню Кабінету Міністрів України, Верховної Ради, здійснювати арешти депутатів — членів Коаліції національної єдності, членів Уряду, а також готові здійснювати арешти на робочих місцях».

Президент України Віктор Ющенко під час сьогоднішньої прес-конференції категорично виключив можливість силового варіанту розв’язання політичної кризи.