Ющенко попереджав Януковича про смерть Курочкіна

Ющенко попереджав Януковича про смерть Курочкіна

Сьогоднішнє замовне вбивство у районному суді Києва підсудного Максима Курочкіна вкотре підтвердило, що останнім часом криміналітет у нашій країні почувається все вільніше і діє все зухваліше. Про це заявив Глава Секретаріату Президента України. «Цю гірку правду слід визнати, передусім, міліції та прокуратурі», – цитує Балогу прес-служба Президента.

Видео дня

фото PHL

Глава Секретаріату відзначив, що 23 березня Президент України Віктор Ющенко надіслав листа Прем'єр-міністру Віктору Януковичу, в якому висловив стурбованість сплеском замовних убивств в Україні. «Сьогоднішній розстріл Максима Курочкіна на території райсуду столиці став трагічним підтвердженням того, що кілерство знову стає звичним атрибутом життя», – вважає В.Балога.

«Смерть підсудного напередодні оголошення вироку – професійний виклик міліції. Із залу суду шлях або на волю, або до в'язниці, але не на цвинтар», – зазначив Глава Секретаріату Президента. Він звернув увагу, що на високі посади в Міністерство внутрішніх справ призначено людей, які часто називають себе професіоналами. «Нехай ці профі на ділі покажуть суспільству, чого вони варті, і знайдуть вбивць Курочкіна та замовників цього злочину», – резюмував В.Балога.

Водночас, на його думку, важливо припинити активізацію криміналітету, аби заспокоїти суспільство. «Завданням номер один для МВС має стати викорінення гангстеризму в Україні», – переконаний В.Балога.

Нагадаємо, 27 березня в столиці було вбито підсудного Максима Курочкіна, громадянина Росії.

Читайте про цей інцидент: Убили Курочкина. Киллеров было двое. ФОТО, ВИДЕО

Последняя записка Курочкина: «4 июня - моя свадьба с Богом»

Последние минуты Макса Курочкина. Фото Сони Кошкиной

Кто убил Курочкина?