Президент не підпише універсал. А Кінах відповість за все

Президент не підпише універсал. А Кінах відповість за все

фото пресс-служба Президента УкраиныП’ятниця, 23 березня, обіцяє гідно завершити бурхливий, дуже насичений інформацією робочий тиждень. Але лідерка опозиції Тимошенко може бути спокійною – завтра Віктор Ющенко точно не підпише ніяких універсалів з коаліціянтами, оскільки гаранта… просто не буде в Києві. Він поїде з робочою поїздкою на рідну Сумщину.

Видео дня

І правильно зробить, адже саме на завтра під вікнами його робочого кабінету відбудеться акція протесту “Українські націоналісти вимагають припинити свавілля міліції”. Безумовно, пікетники дуже «вдало» обрали і місце (за діяльність МВС відповідає Кабмін) і час (про це йшлося вище). Втім, не варто впадати у відчай – свавілля в МВС триватиме ще не один день, і протестанти матимуть чудову нагоду таки потрапити в потрібний час в потрібне місце.

Або хоча б візьмуть приклад з рухівців. Члени НРУ понюхали свого часу політичного пороху, тому прийдуть вимагати об’єктивного розслідування справи Чорновола за правильною адресою – під Генеральну прокуратуру.

Власне, поки Ющенко буде на малій Батьківщині, Секретаріат не розбіжиться по пивних і перукарнях – за співробітниками пильно стежитиме Віктор Балога. Канцелярист навіть поспілкується з пресою.

Пікетники – не єдине біда Ющенка. Завтра на його адресу можуть вилити чимало бруду адвокати Володимира Сацюка. Того самого, у якого Віктор Ющенко обідав у день отруєння діоксином. Колишньому СБУшнику така постановка питання дуже не подобається. Після того, як були виправдані Бакай, Білоконь, Щербань та чимало інших друзів Кучми, Сацюк теж почав скаржитися на політичні переслідування. Отже, невдовзі справу Віктора Ющенка із отруєння перекваліфікують на спробу самогубства?

Від’їзд Ющенка з Києва використає і напів-губернатор Київщини (за сумісництвом з Вірою Іванівною) Євген Жовтяк. Він продемонструє всю свою хоробрість і пообіцяє судитися з главою держави в Європейському суді з прав людини. Будемо відвертими: затягати по судах чинного президента – особливого геройства не потрібно.

Втім, не виключено, що Жовтяк вирішить не повертатися на посаду, а забажає «збити» з Віктора Ющенка компенсацію грошима. Теж непогана думка. Тим більше, що цього ж дня Нацбанк презентує нову банкноту номіналом 200 гривень зразка 2007 року. Не дивуйтеся, якщо замість Лесі Українки на ній знайдете... Ганну Ахметову.

Нові банкноти – справа приємна і дуже потрібна. Це доведе Віктор Янукович. Автор знаменитого гасла «покращення життя вже сьогодні» відзвітує про досягнення Кабміну. Однак сумнівно, що акули пера запитають у Прем’єр-міністра держави, чому його передвиборчий слоган не матеріалізується в банкноти нового зразка, а обмежується надбавками у 20 гривень.

Заради справедливості слід визнати: покращення життя таки відчули багато громадян України. І цих громадян порахував журнал «Фокус». Видання презентує рейтинг «100 найбагатших людей в Україні». Презентацію проведе головний редактор журналу «Фокус» Вахтанг Кіпіані.

І наостанок. Редакція “Комсомолки в Україні” проведе пряму телефонну лінію за участю нового міністра економіки Анатолія Кінаха. Якщо маєте що сказати – дзвоніть!