Ющенко вірить у круглий стіл, але не завжди

Ющенко вірить у круглий стіл, але не завжди

Речник Президента України Ірина Ваннікова під час брифінгу у Секретаріаті Президента повідомила, що Віктор Ющенко вважає круглий стіл «дієвою формою вирішення і обговорення публічних питань», але, на його думку, з порядку денного круглого столу, який призначений на 14 лютого, треба зняти питання, які так чи інакше не матимуть остаточного вирішення. Зокрема, Закон «Про Президента», скасування секретаріату РНБО, зміна зовнішньополітичного курсу країни.

Видео дня

Президент солідарний з Кабінетом Міністрів в бажанні якнайшвидше вступити до СОТ і переконаний, що питання вступу до СОТ необхідно вирішувати спільними зусиллями Президента, Кабміна і ВР, наголосила вона.

Крым того Ванникова повідомила, що 6 лютого в Києві відбудеться зустріч міністра закордонних справ України з трійкою Євросоюзу, до складу якої увійде міністр закордонних справ ФРН і Хав’єр Солана. Крім того, представники ЄС проведуть зустрічі з Президентом та обговорять внутрішню та зовнішньополітичну ситуацію в Україні, а також можливість підписанні довгострокового договору між Україною та ЄС замість рамкової угоди.

Найближчим часом голова Секретаріату Президента Віктор Балога відбуде до Російської Федерації, де обговорить питання майбутньої зустрічі президентів України та РФ, підпише меморандум співпраці обох країн у газовій сфері та план співпраці країн у 2007 році.