newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

У львівського авторитета Рокеро всадили дев’ять куль

У львівського авторитета Рокеро всадили дев’ять куль

Прокуратура Львівської області порушила сьогодні кримінальну справу за ознаками злочинів, передбачених ч.2 ст.15, п.1 ч.2 ст.115 (замах на вчинення умисного вбивства двох або більше осіб); ч.1 ст.115 КК України (умисне вбивство) з приводу убивства Миколи Лозинського (кримінальний авторитет Рокеро, якого розстріляли вчора у центрі Львова). Про це «Оглядачу” повідомила прес-служба прокуратури Львівської області.

http://gazeta.lviv.ua/

Для розслідування злочину створено слідчо-оперативну групу, до складу якої увійшли досвідчені працівники органів прокуратури Львівської області та органів внутрішніх справ і СБУ. Сьогодні слідча група виокремила п’ять основних версій злочину. Більшість з них мають бізнесовий характер. Близько десятка куль 9-го калібру вийняли медики із Рокеро під час розтину. За повідомленням інформованого джерела з тіла його дружини, Лесі Лозинської, яка була за кермом автомобіля, медики лікарні швидкої допомоги вийняли чотири кулі. Палата прооперованої дружини загиблого під постійною міліцейською охороною. Також правоохоронці знайшли автомобіль з якого стріляли по Рокеро. Він був спалений вчора ж у мікрорайоні Львова Рясне, куплений був на підставну особу. За словами львівського журналіста-криміналіста Миколи Савельєва, свого часу Микола Лозинський входив у відоме кримінальне угруповання, яке мало назву «Рокс».

Видео дня

Більшість з ядра цього угруповання вже мертві. У це угруповання входили Птєнєц, Глухий, Помідор, Рокеро, Базіла, Артур, лідером угруповання був Завіня. Всі з них вже загинули. Більшість були ліквідовані через фінансові непорозуміння, які виникли у кримінальному середовищі», – зазначив Савельєв. Останнім часом Рокеро займався крупним легальним бізнесом, крупним бізнесом, який був пов'язаний з нафтою і нерухомістю.