newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Азаров попросив ЄС допомогти з Киргизстаном

Азаров попросив ЄС допомогти з Киргизстаном

Киргизька Республіка у переговорах щодо СОТ виставляє Україні необґрунтовані вимоги повернути недержавні борги.

Про це заявив міністр фінансів України Микола Азаров під час зустрічі з головою Директорату Єврокомісії з питань країн Східної Європи, Південного Кавказу та Центральної Азії Х’югом Мінгареллі, повідомляє прес-служба Мінфіну.

Азаров попросив сприяння у Європейського Союзу щодо правильного розуміння відсутності з боку Киргизстану претензій в сфері регулювання саме СОТ.

За його словами, основна робота з підготовки приєднання до СОТ була виконана у 2003-2004 роках, наразі ж Україні залишилось підписати угоду із Киргизькою Республікою.

Видео дня

У свою чергу Мінгареллі заявив, що Євросоюз готовий поглиблювати співпрацю з Україною, однак початком такої співпраці повинно стати виконання з боку України головної передумови — вступу до СОТ.

Представник Єврокомісії висловив сподівання, що до кінця року новий Уряд України зможе досягти цієї мети.

«Європейський Союз розуміє, що Україна прагне приєднатися до СОТ за таких умов, щоб не зашкодити своєму сільському господарству, а певні галузі економіки повинні будуть пройти період трансформації. Але для України це матиме позитивний вплив для покращення інвестиційної привабливості і закріплення економічного становища в економічній сфері в середньо- та довгостроковій перспективі», — наголосив він.