newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Єханурова не пустили в галерею Пінчука

Єханурова не пустили в галерею Пінчука

Екс-премєр-міністр Юрій Єхануров не побачив роботи художників, виставлених в галереї сучасного мистецтва «Pinchuk Art Gallery».

До приміщення галереї його не пустила охорона. Єханурову пояснили, що вночі жодні музеї не працюють, отож нехай приходить завтра вранці.

Юрій Єхануров

Справа в тому, що Єхануров, на відміну від інших політиків, рушив оглядати експозицію не перед вечіркою, яку організував Пінчук, а після.

Іншим політикам пощастило більше. З сучасним мистецтвом ознайомилися губернатор київської області Віра Ульянченко, мер Києва Леонід Черновецький, екс-голова Секретаріата президента Олег Рибачук, голова партії «Віче» Інна Богословська, міністр молоді і спорту Юрій Павленко і міністр культури Ігор Лиховий.

Видео дня

На питання чому Центр сучасного мистецтва не відвідали донецькі, Віктор Пінчук звернув увагу журналістів на експозицію Савадова «Донбас-шоколад»

Віктор Пінчук

«Це в деякому сенсі натяк на широку коаліцію», - заявив Пінчук, іронічно посміхаючись.

Ті, хто бачили цю експозицію прекрасно зрозуміли, що він мав на увазі. Напевно, представникам Партії Регіонів було б недуже приємно бачити експозицію з цією назвою, де зображені шахтарі гейського вигляду в балетних платтях.

На питання чому не було Юлії Тимошенко, Пінчук відповів, що йому невідомо. За його словами, він особисто запрошував тільки найближчих друзів, а кого запросили чи не запросили організатори дійства, він не знає.