Українська ФлайzZzа розірвала Польщу
Виртуальный мемориал погибших борцов за украинскую независимость: почтите Героев минутой вашего внимания!
![Українська ФлайzZzа розірвала Польщу](https://cdn.obozrevatel.com/news/img/newspreview-default-thin.jpg?size=1944x924)
Співати в Польщі наші артисти полюбляють. Спочатку була Ірина Білик, яка навіть записала пісню польською мовою, потім Greenjolly, От Вінта, а тепер вже й ФлайzZzа, яку поляки вже встигли полюбити!
Сімнадцятого та вісімнадцятого червня команда ФлайzZzа виступала в Польщі на Днях Української культури. Дні культури організувало Об’єднання Українців у Польщі.
Так от, ФлайzZzа виступала в місті Гіжицко з тамошніми зірками, де вже вдруге звернули на себе увагу наших сусідів, і, судячи з усього, вони їм добряче сподобалися. І як наслідок: в липні ФлайzZzа знову гратиме для польської публіки на ще одній акції, де й заспіває пісні зі свого нового альбому.
Презентацію дебютного альбому „Тепло за годину” команда презентує двадцять другого червня у Сан-Сіті Славутич на Гідропарку.