newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС

Українські силовики вилучили паспорт Пукача!

Українські силовики вилучили паспорт Пукача!

Службою безпеки України в результаті проведення спільно з органами МВС та ДПА України спецоперації викрито і локалізовано діяльність угруповання, яке займалось протиправними “конвертаційними” операціями, а також контрабандним ввезенням та реалізацією в країні дорогоцінного каміння першого порядку, зокрема, алмазів, сапфірів, рубінів тощо.

Видео дня

Під час проведення обшуків вилучено понад 10 тис. штук дорогоцінного каміння іноземного походження, вартість якого, за попередніми висновками фахівців, становить понад 10 млн. гривень (зокрема, діаманти – 3684 шт., рубіни – 522 шт., гранати – 112 шт., смарагди – 47 шт., сапфіри – 45 шт., а також перлини – 1847 ш., вироби із золота – 162 шт., 12 комплектів із золота та дорогоцінного каміння, до складу яких входять 394 діаманти.

Також вилучено готівкою кошти у розмірі 131 тис. доларів США та 86 тис. грн.

Угруповання діяло під виглядом благодійної організації. Його керівник громадянин України Б., 1969 року народження, активний член однієї з політичних партій, для відкриття фіктивних підприємств використовував паспорт на прізвище “Науменко”. Під час обшуку погрожував оперативникам задіяти свої “високі зв’язки”.

У помешканні, де проживає Б., знайдено також закордонний паспорт на ім’я Олексія Пукача, який знаходиться у міжнародному розшуку за звинуваченням в організації вбивства Г. Гонгадзе.

Слідство у справі веде Служба безпеки України.

фото І-Репортер