УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Хлопчик спав на печі і згорів

Хлопчик спав на печі і згорів

Близько 9 години ранку, 15 червня в електромережі села Мамалига Новоселицького району спостерігався перепад напруги електроенергії. Вона то зростала, то різко спадала. Фахівці МНС вважають, що саме це і стало причиною смерті семирічного Чезара, повідомляє центр пропаганди ГУ МНС України в Чернівецькій області.

Видео дня

Пожежа виникла в літній кухні, коли хлопчина ще міцно спав на пічці. На серванті поблизу пічки знаходився увімкнений радіоприймач – саме він і став епіцентром виникнення пожежі. Як припускають фахівці загорання радіоприймача було спричинене перепадом напруги в електромережі.

Коли магнітофон почав горіти, вогонь одразу ж перекинувся на сервант та охопив дерев’яну стелю. І хоча полум’я „з’ївши” весь кисень в кімнаті, самоліквідувалося, хлопчик, на жаль, загинув, отруївшись чадним газом.

Знайшла непритомного онука бабуся, яка поралася по господарству у той час, коли в будинку сталася пожежа. Батька страшна новина наздогнала у дорозі – він якраз відбув у відрядження, а мати Чезара, яка працює у школі, про трагедіюдізналася на іспиті, який в той час приймала у школярів.

Що ж до причини виникнення перепаду напруги, то їх наразі встановлює слідство.