По каким мобилкам звонят украинские политики

600
По каким мобилкам звонят украинские политики

Рейтинг найдорожчих та найстильніших "цяцьок" політиків.

Переміг ексклюзивний Vertu, яким зараз хизується епатажний Олександр Волков.

Для Волкова Vertu - не розкіш, а спосіб зв'язку

Ціна Vertu: від 7 000 (з нержавіючої сталі) до 30 000 євро (у платиновому корпусі). Трубка Волкова - із золота, це - подарунок на річницю його весілля.

Зовні - дорогоцінні метали, усередині - нічого зайвого

Телефон – справді ексклюзивний. Це апарат ручної зборки. Корпус виготовлено виключно з дорогоцінних металів, скло дисплеїв – сапфірове. В корпусі платини кнопки клавіатури виготовлені з діамантів з рубіновими опорами.

Видео дня

Золота Vertu в руках Волкова

Незважаючи на таку розкіш, функціональністю Vertu не відрізняються. У телефоні є все для високоякісного зв’язку з абонентами, але цим усе й обмежується. Нема навіть калькулятора, не кажучи вже про GPRS чи Bluetooth.

Губернатор обрав Nokia 8800

На другому місці - знайома Nokia 8800 (Віктор Янукович-молодший має таку саму). Тепер з цією мобілкою "попався" губернатор Івано-Франківщини Роман Ткач.

Як вже писалося, такий апарат також може бути виготовлений з золота або з платини і його ціна, відповідно коливається від 1000 до 1200$.

Nokia 8800

За допомогою своєї мобілки губернатор може послухати FM-радіо, погратися у Java ігри, пофотографувати вбудованою фотокамерою на 0.5 мегапікселів. Навіть може записувати і відтворювати відео.

Nokia 8800

Ну і, звичайно, мобільний інтернет, WAP, GPRS, BlueTooth.

Луценко зі своїм Lenovo ET 960

На третьому місці у рейтингу опинився міністр внутрішніх справ Юрій Луценко. У нього оригінальний комунікатор Lenovo ET 960. Такий собі міні-ноутбук ціною $619 – 670.

У мобілці Луценка є все, що потрібно. Це - "палм" з функцією телефона

Міні-комп'ютер Луценка

MP3-плеєр, фотокамера (1.3 Мпікс). WAP, GPRS, вбудований модем, USB Interface, IrDA, BlueTooth.

Sony Ericsson p910 в Рудьковського

На четвертій сходинці рейтингу – одразу два соціалісти. Депутат Микола Рудьковський (у недавньому минулому – мер Чернігова), відомий своєю любов’ю до дорогих автомобілів, та аграрний міністр Микола Баранівський.

Sony Ericsson p910 в Баранівського

Їхня мобілка Sony Ericsson p910 коштує 519$ - 585.

Улюблена модель соціалістів - Sony Ericsson p910

У ній Рудьковського та Баранівського розважає MP3-плеєр, FM-радіо, вбудована фотокамера (1.3 мегапікселя), WAP, GPRS. Є також вбудований модем, USB Interface, IrDA, BlueTooth.

Едуард Прутнік та Андрій Шевченко хизуються мобілками

Наступний у рейтингу – соратник Юлії Тимошенко, журналіст і новоспечений депутат Андрій Шевченко та його Nokia 9300. Ця модель досить популярна серед БЮТівців. Таким самим апаратом ціною $570 – 620 користується Микола Томенко.

Nokia 9300 Андрія Шевченка та Миколи Томенка

Його характеристики: розкладна клавіатура QWERTY, MP3 плеєр, MPEG-4 (AAC), real audio і midi відео плеєр.

Наступний у рейтингу – "регіонал" та один з найближчих соратників Януковича Едуард Прутнік і його Nokia N70. Ціна такої моделі коливається від 405 до 450 "зелених".

Nokia N70 Прутніка

Телефон підтримує формати MP3, AAC, Real Audio, WAV та інші. У ньому є аж 2 фотокамери: одна для передачі відеоматеріалів у реальному часі, друга - для фото/відео зйомки. Є й мобільний Інтернет, а також USB Interface та BlueTooth.

Дріжчаний обрав собі Sony Ericsson K750i

Телефон головного СБУшника Ігоря Дріжчаного Sony Ericsson K750i, який опинився на шостій сходинці рейтингу, коштує $ 270 – 380.

Sony Ericsson K750i Дріжчаного

Він також має MP3-плеєр, FM-радіо, вбудовану фотокамеру, вбудований модем, USB Interface та BlueTooth.

Можна припустити, що одразу три політики – міністр фінансів Віктор Пинзеник, "нашоукраїнець" Микола Катеринчук та БЮТівець Олександр Буряк (за сумісництвом - співвласник "Брокбізнесбанку") – надали перевагу Nokia 6230i.

Пинзеник і Nokia 6230i...

Катеринчук і Nokia 6230i...

Буряк і Nokia 6230i...

Крім того, такою ж моделлю, як відомо, користується Нестор Шуфрич.

Втім, можливо, в когось з цих політиків – трохи інша модель Nokia 6230. Різницю можна побачити лише спереду апарату – на клавіатурі. Втім, літера "і" не суттєво впливає на ціну мобілки, яка коливається від $245 до $300.

Популярна Nokia 6230i

Так само, в обох моделях присутній MP3-плеєр та VGA-камера з можливістю відеозапису.

Tabloid