Янукович розповів, коли створить більшість

171
Янукович розповів, коли створить більшість

Вже в червні буде створена коаліція за участю Партії регіонів. Про це заявив лідер Партії регіонів Віктор Янукович під час зустрічі з заступником Державного секретаря США Девідом Кратером, повідомляє прес-служба Віктора Януковича.

Видео дня

Зокрема Янукович зазначив, що Партія регіонів виходить саме з розуміння своєї відповідальності перед державою, перед виборцями у цьому питанні.

«Наша політична сила займає дуже впевнену позицію, як партія, за яку віддали свої голоси найбільше виборців України. Без нашої партії неможливо сьогодні створити стабільну, ефективну коаліцію, яка була б здатна подолати ті проблеми, які стоять перед державою, вивести країну з економічної і політичної кризи. Будь-яка інша коаліція приречена на поразку», — підкреслив лідер ПР.

За словами Януковича, у Партії регіонів є єдина вимога до створення парламентської більшості: «Ми повинні бути впевнені у тому, що така коаліція буде стабільною і буде працювати всі п’ять років, на які обрано цей депутатський склад парламенту. В інакшому разі ми не будемо брати участь у такій більшості».

Зі свого боку заступник Державного секретаря США Девід Крамер відзначив, що США з дуже великою зацікавленістю спостерігають за подіями в Україні та висловив впевненість у тому, що народ України отримає парламентську більшість і уряд, які будуть гідні своєї відповідальності перед країною.