newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Українські діти масово страждають на телеманію

186
Українські діти масово страждають на телеманію

Нове дослідження британських і бельгійських науковців засвідчило, що тривалий щоденний перегляд телевізійних програм, негативно впливає на якість харчування дітей. Вчені порівняли дані з 35 країн і виявилося, що світовими лідерами у сидінні перед телевізором є українські діти.

Дослідження зв’язку між харчуванням дітей та звичкою дивитися телевізор провели науковці британського університету міста Абердин і бельгійського університету міста Гент. Вчені ґрунтувалися на даних Всесвітньої організації охорони здоров’я щодо 162 тисяч дітей. Як з’ясувалося, українські діти дивляться телевізор найбільше - пересічно три цілих сім десятих години на добу, що навіть більше, ніж у Сполучених Штатах, Англії і Шотландії, де їхні однолітки проводять перед телевізором три години на день.

Видео дня

З досліджених країн найменше дивляться телевізор швейцарські діти – 2 години на добу.

Як повідомила у неділю британська газета Sunday Times, у всіх країнах, крім Ґренландії, виявлено зв’язок між зростанням часу перед екраном телевізора і зниженням якості харчування дитини, що дуже негативно позначається на її здоров’ї. Діти-телелюбителі споживають більше шкідливих для здоров’я цукерок, чипсів і газованих напоїв на кшталт кока-коли й лимонаду, і менше фруктів. На їхній вибір значною мірою впливає телереклама цих продуктів, вважають дослідники.