Підтримуєш БЮТ? - Сідай, один бал!

Підтримуєш БЮТ? - Сідай, один бал!

Учнів 11 класу Городоцької СШ №2 змусили писати диктант, у якому, зокрема, йшлося, що напередодні виборів “БЮТ опинився серед ворожих сил”. Одинадцятикласники відмовилися це писати. За що від розлюченої вчительки й отримали… по 1 балу.

Директор школи – Петро Прудивус – очолює список “Нашої України” до міської ради. Горе-диктант учнів 11 класу змусила писати 67-річна вчителька української мови Гражина Сінгаєвська. У диктанті, який називався “Голосуймо за патріотів”, зокрема, йшлося: “Партія соціал-демократична (об’єднана), блок Литвина, Партія регіонів, комуністи, партія Вітренко на словах виступають за славу, за народ, але своїми діями роблять все, щоб знищити нашу державу, повернути Україну у російське колоніальне ярмо. Серед ворожих сил, на превеликий жаль, опинився і блок Юлії Тимошенко (БЮТ). Прикро, але в цій компанії опинилися шановані нами українці – Левко Лук’яненко, Володимир Яворівський й інші, які стали заручниками політики пані Тимошенко”.

Видео дня

У телефонній розмові з кореспондентом “ВЗ” директор школи Петро Прудивус просив “не надавати цьому інциденту непотрібної розкрутки”, мовляв, про це не варто писати. “Я нічого про це не знав! – переконував директор. – Вона сама придумала такий текст. То була її помилка, вона це визнала. Ми оголосили їй догану і закрили цю тему”. Начальник Львівського обласного управління освіти Павло Хобзей запевнив кореспондента “ВЗ”, що вперше чує про такий випадок. “Це однозначно порушення закону, самодіяльність району. “Згори” таку вказівку дати не могли. Будемо розбиратися у цій ситуації”, - сказав він. Павло Хобзей також зазначив, що начальником Городоцького райвідділу освіти є Володимир Більовський – він же голова районної організації “Нашої України”, повідомляє "Високий замок"http://wz.lviv.ua/