newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

БЮТ розпочав власне розслідування масштабної квартирної афери в Києві

285
БЮТ розпочав власне розслідування масштабної квартирної афери в Києві

Днями в столиці України, під самим носом у міської влади та міліції, відбулася грандіозна квартирна афера – найбільша на всьому пострадянському просторі з часів діяльності сумновідомої піраміди МММ Сергія Мавроді.

Видео дня

Про це повідомляє офіційний сайт БЮТ.

В результаті цієї афери, тисячі українських громадян, введені в оману бандитами, втратили сотні мільйонів гривень.

Відповідальність за цей обман, на наше глибоке покарання, повинна нести міська влада та правоохоронні органи, які, за деякими даними, потурали авантюристам та „кришували” їх.

Блок Юлії Тимошенко заявляє про проведення власного розслідування масштабного злочину. Ми гарантуємо, що винні у його організації та скоєнні будуть відповідати перед законом і судом.

Блок Юлії Тимошенко встановить, хто саме лобіював створення та діяльність будівельної піраміди, хто і на яких підставах видавав дозволи на будівництво сумнівній структурі, хто і якого обсягу отримав „відкат” за співучасть у злочині.

Блок Юлії Тимошенко днями запропонує власний механізм захисту людей, що постраждали через діяльність аферистів, який, зокрема включатиме:

- надання ї юридичної допомоги (постраждалі можуть звертатися до громадських приймалень Блоку Юлії Тимошенко у м. Києві. Телефон головного офісу: 289-35-03);

- проведення юридичного розслідування та об’єднання інтересів постраждалих людей;

- роботу з повернення втрачених коштів винними у квартирній авантюрі;

Ми обов’язково доб’ємося того, щоб міська влада, винна у скоєнні цього злочину повернула втрачені кошти громадянам, які постраждали внаслідок її бездіяльності чи свідомих протиправних дій.

Найближчим часом Блок Юлії Тимошенко проведене спеціальну прес-конференцію з даного питання, про що буде повідомлено додатково.

БЛОК ЮЛІЇ ТИМОШЕНКО