newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Мороз погодився з позицією Ющенка щодо Бюджету-2007

Мороз погодився з позицією Ющенка щодо Бюджету-2007

Президент України Віктор Ющенко провів зустріч з Головою Верховної Ради Олександром Морозом.

Видео дня

Про це повідомляє прес-служба Глави держави.

Співрозмовники обговорили процес прийняття Державного бюджету на 2007 рік та завтрашній розгляд парламентом поданого Президентом законопроекту «Про Голодомор 1932–1933 років в Україні».

фото Николай Лазаренко/пресс-служба Президента Украины

Глава держави відзначив ряд принципових позицій щодо Бюджету-2007, які він сьогодні обговорив також з першим віце-прем’єр-міністром, міністром фінансів М. Азаровим. Голова Верховної Ради погодився з більшістю концептуальних підходів Президента, зокрема тих, які стосуються ідеології приватизації і податкових змін.

Говорячи про розгляд поданого ним законопроекту про Голодомор, Віктор Ющенко наголосив, що ключовим положенням цього документа є визнання Голодомору 1932-1933 років геноцидом української нації. При цьому він відзначив, що Україна не шукає винних і не звинувачує в геноциді жоден народ чи країну, адже автором злочину був сталінський режим і конкретні люди, які його реалізовували.

Мороз висловив упевненість, що Верховна Рада схвалить цей законопроект.

Нагадаємо, Віктор Ющенко неодноразово критикував законопроект про Держбюджет-2007, запропонований Кабінетом Міністрів. Зокрема об’єктом критики Глави держави стало зменшення витрат на соціальні потреби населення.

Ющенко заявляв, що якщо його пропозиції не будуть враховані, то він може ветувати Держбюджет-2007.

Ющенко попросив Раду відновити історичну справедливість