newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Сьогодні рада «Нашої України» візьметься за голову

Сьогодні рада «Нашої України» візьметься за голову

Сьогодні о 17 годині відбудеться перше засідання новообраної Ради партії «Наша Україна», до складу якої увійшло 214 осіб.

Видео дня

Про це повідомила керівник інформаційного департаменту партії Тетяна Мокріді.

«Як відомо, на з’їзді партії не було внесено змін до Статуту через брак голосів, а це означає, що голову Ради, голову виконкому, Президію партії має обрати новообрана Рада», — зазначила Мокріді.

Вона також повідомила, що на сьогоднішньому засідання планується обрати голову Ради партії, президію Ради та голову Центрального виконкому партії.

Також планується розглянути питання щодо виконання рішення III з’їзду «Нашої України» про удосконалення конституційної реформи.

Серед питань, які планується обговорити, є і питання щодо створення комітетів в Раді партії «Наша Україна». «Вже давно точиться дискусія щодо створення комітетів в Раді, щоб кожен член Ради входив до відповідного комітету і мав конкретні партійні зобов’язання, — зазначила Мокріді. — Якщо пропозиція буде схвалена Радою, то вже після засідання Ради розпочнеться робота по розробці необхідних документів по створенню комітетів».

Нагадаємо, на ІІІ з’їзді партії Народний союз «Наша Україна» була висловлена недовіра старому складу ради партії і обрано нову.