newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Людина Ахметова розповіла про пістолети Луценка

Людина Ахметова розповіла про пістолети Луценка

Заступник Генпрокурора Ренат Кузьмін на засіданні Комітету з питань корупції та злочинності оприлюднив основну версію слідства у справі вбивства полковника Єрохіна. Згідно його слів, Єрохін мав відношення до перевірки фактів конвертації і переводу грошей за кордон.

Видео дня

В ході розслідування була виявлена крадіжка частина справи, по якій проходило 1,5 мільярдів доларів. «Слідчий, який вів цю справу, пояснив, що він передав її Єрохіну і підтвердив свої слова розпискою від Єрохіна. Після цього справа зникла. Отож, одна версія справи Єрохіна стосується вкраденої кримінальної справи».

Також, за словами Кузьміна, в ході розслідування справи Єрохіна був встановлений громадянин, «який мав відношення до подій», нагороджений двома пістолетами міністром МВС Юрієм Луценком. Яким чином він мав відношення до справи Єрохіна - заступник Генпрокурора не конкретизував, лише заявив, що слідством було встановлено, що цей громадянин погрожував цією зброєю (Кузьмін не сказав, кому).

Пізніше кореспондент «Обозу» дізналась, що загаданий громадянин є головою Наглядової ради корпорації «Донвугілля» Олександр Ковальов. Він був нагороджений двома пістолетами, серед яких Форт-14 «за стабілізацію політичної ситуації в країні та економічної ситуації». Пізніше Луценко пояснював, що відповідний наказ був підписаний його заступниками і він не знав про цей факт.

Також Кузьмін розповів, що жодний народний депутат не допитувався по цій справі в якості підозрюваного, але «є версія про те, що замовлення на вбивство Єрохіна надійшло від дуже впливових посадових осіб», - заявив Кузьмін. «Посадових осіб МВС?», - перепитав його один з депутатів. Кузьмін дав зрозуміти, що не може відповісти на це питання, бо це таємниця слідства.