Проклята «Східна вежа» вбила трьох людей

Проклята «Східна вежа» вбила трьох людей

Трьох будівельників розчавлено на смерть і ще трьох поранено на будові у центрі Львова

Видео дня

Жахлива трагедія трапилась недільного ранку 12 листопада близько дев’ятої тридцяти в по вул. Грабовського, у центрі Львова. Як повідомили “Оглядачу” в ГУ МНСУ у Львівській області, цегляну будівлю, округлої форми висотою 30 – 40 метрів пристосовували під готельний комплекс. Під час проведення реставраційно-реабілітаційних робіт обвалився елемент металевої конструкції склепіння внутрішнього колодязя будівлі. Обвал зруйнував риштування, на якому працювали будівельники.

Шестеро робітників, котрі на цей момент перебували на риштуванні, впали у внутрішній колодязь. Троє із шести чоловіків миттєво загинули, ще троє каретами швидкої медичної допомоги відправлені в реанімаційне відділення Львівської лікарні швидкої медичної допомоги у важкому стані. Вік робітників від 21-го до 35-ти років. Дії рятувальників особисто координував начальник ГУ МНС України в Львівській області генерал-майор служби цивільного захисту Сергій Дмитровський. Лише після завершення оперативно-слідчих дій бійці МНС отримають змогу вилучити тіла загиблих, адже досі існує реальна небезпека падіння залишків металевої конструкції, що обвисли. Подія отримала статус надзвичайної місцевого рівня.

До речі, місце трагедії у Львові вважається проклятим. Раніше на цій місцевості знаходився концтабір і цвинтар. В часи СРСР там так нічого і не наважилися будувати.