Прем’єр захотів змінити напрямок руху України (+відео)

Прем’єр захотів змінити напрямок руху України (+відео)

Янукович: пряма мова. Відеосюжет 2,25 МБ

Видео дня

(відео "5 каналу")

Глава Уряду Віктор Янукович заявляє, що Кабінет Міністрів у своїй діяльності має намір керуватися основами внутрішньої й зовнішньої політики, які визначає Верховна Рада, й висловлюється за перегляд відповідного закону.

Про це Прем’єр-міністр заявив у Кривому Розі, коментуючи на прохання журналістів заклики "Нашої України" затвердити Універсал національної єдності як закон, повідомляє прес-служба КМУ.

Віктор Янукович наголосив, що необхідно виконувати Конституцію та закони. За словами Глави Уряду, в Конституції, зокрема, чітко записано, що основи зовнішньої й внутрішньої політики визначає Верховна Рада. При цьому Прем’єр-міністр відзначив, що відповідний закон був прийнятий ще у 1993 році й зараз назріло питання його перегляду.

"Сьогодні є відповідні настрої в суспільстві, вони відображаються і в парламенті", – сказав Віктор Янукович. "Зараз цей процес розпочався, тривають дискусії, якщо це питання розгляне парламент і ухвалить його – це буде той закон, яким ми будемо керуватися в питаннях внутрішньої й зовнішньої політики", – зазначив керівник Уряду.

Як повідомляв «Обозреватель», з подібною пропозицією виступили також соціалісти.