Червоненко втомився дивитись на Януковича крізь приціл

240
Червоненко втомився дивитись на Януковича крізь приціл

“Мені здається, настав час, коли Президенту просто необхідно відверто поговорити з політрадою партії “Наша Україна”. Про це в інтерв’ю газеті “Известия в Украине» сказав губернатор Запорізької області, член політради партії «Наша Україна» Євген Червоненко, повідомляє прес-служба НУ.

Видео дня

“Важливо реально оцінювати ситуацію. – зазначив він. - І ще – як би боляче не було, потрібно йти по шляху оздоровлення. Потрібно подарувати людям віру”.

“Я категорично не згоден з тими українськими політиками, котрі заявляють, що Універсал це “папірець”. – зазначив запорізький губернатор. - При рівні нинішнього цинізму в українській політиці часто-густо закони стають порожніми папірцями, а Універсал – єдиний вірний шлях до консенсусу і примирення. А ще він - перевірка на моральність топ-менеджерів української політики”.

“В політиці не діє право сильного, це продемонстрували усі 15 років незалежності. Потрібно вибудовувати правила гри, – заявив запорізький губернатор в інтерв’ю. - Я смертельно стомився від того, що якщо ти знаходишся в одній політичній силі, іншу політичну силу ти повинен розглядати ліпше крізь приціл”.