Червоненко: роль "постійно ображеної" Тимошенко до лиця

198
Червоненко: роль 'постійно ображеної' Тимошенко до лиця

"Це не політика, а політиканство. Деякі парламентарі та їх партійні лідери показали, що їх амбіції вище за національні інтереси, - заявив сайту RAZOM запорізький губернатор Євген Червоненко, коментуючи рішення Верховної Ради про відставку уряду. - Для деяких політиків головне не Україна, а хто і ким буде керувати".

Видео дня

"Як завжди, в ролі "постійно ображеної" виступила Юлія Володимирівна і, як завжди, звинуватила всіх у всьому. Вдаривши по колишнім колегам "не словом, а ділом", вона доклала рук до відставку уряду. Однак вважаю: якщо з'ясується, що звинувачення на адресу "газовиків" безпідставні - треба Юлії Володимирівні вибачитись перед ними, - заявив Червоненко. - До речі, я досі чекаю вибачення від Турчинова, який свого часу безпідставно звинуватив мене в махінаціях довкола портів".

"Поведінка Тимошенко для мене - не новина, - сказав запорізький губернатор. - До неї ставишся щиро та конструктивно, а у відповідь отримуєшь неправдиві звинувачення як, наприклад, під час її останнього візиту до Запоріжжя. А от позицією члена партії "Наша Україна" Федора Шпига, який проголосував за відставку уряду, я дійсно здивований..."

" Втім, як менеджер, можу відповідально заявити – на соціально-економічну ситуацію в Запорізькій області так звана відставка уряду ніяк не вплине. Область як працювала, так і працює, тут панують спокій та злагода, - додав Євген Червоненко. - Однак я буду жорстко відстоювати позицію Президента України".