newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

НСНУ: втручатися у конфлікт навколо НФЗ можна тільки Президенту, а не Кабміну

180
НСНУ: втручатися у конфлікт навколо НФЗ можна тільки Президенту, а не Кабміну

Конфлікт навколо Нікопольського заводу феросплавів (НЗФ) набув значного резонансу не тільки в Україні, але й у світі, поставив під загрозу репутацію України як правової демократичної держави, в якій дотримується принцип верховенства права та незалежності судової гілки влади.

Про це повідомили "Оглядачу" у прес-службі НСНУ.

Політична партія "Народний Союз Наша Україна" поважає остаточне рішення суду та відповідні доручення Президента, які перевели конфліктну ситуацію навколо Нікопольського заводу феросплавів у конструктивне правове русло. Принциповою позицією нашої партії є необхідність вирішення будь-яких конфліктів у сфері підприємництва та прав власності виключно правовим шляхом.

Видео дня

Ми категорично засуджуємо спроби силового, політичного та адміністративного тиску задля лобіювання будь-чиїх бізнесових інтересів. "Наша Україна" переконана: після того, як ситуацію навколо НЗФ узяв особисто під контроль Президент України, державні інтереси та інтереси працівників підприємства будуть дотримані.

Ми також висловлюємо глибоку стурбованість тим, що до лобіювання інтересів окремої олігархічної групи можуть бути причетними деякі високопосадовці виконавчої гілки влади. Вважаємо, що їх втручання в цей конфлікт кидає тінь на всю українську владу, дискредитує Українську державу.

Як політична сила, яка делегувала своїх представників до складу Кабінету Міністрів України, ми категорично засуджуємо спроби використання повноважень уряду для втручання в бізнесовий конфлікт на боці однієї зі сторін та будемо ініціювати розгляд цього конфлікту навколо НЗФ на відкритому засіданні Кабінету Міністрів України.

"Наша Україна" і надалі займатиме принципову позицію щодо неприпустимості недобросовісного лобіювання державними чиновниками будь-яких приватних інтересів – аж до ініціювання кадрових висновків.