newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Порошенко радий, що Тимошенко очистилась від "примітивного інтригана"

195
Порошенко радий, що Тимошенко очистилась від 'примітивного інтригана'

Петро Порошенко вважає дуже прикрим той факт, що замість виконування своїх безпосередніх обов’язків радника прем’єр-міністра та конструктивної і професійної діяльності на цій поважній посаді, Михайло Бродський вдавався до провокаційних дій, спрямованих на розкол команди Президента України.

Про це повідомили у прес-службі Петра Порошенка.

"Є люди, які розуміють політику, як брутальні цинічні ігри. Як штатний провокатор, М.Бродський завжди вирізнявся примітивністю суджень та „мімікрією” і я дуже радий, що прем’єр-міністр позбавилася цього радника", зазначив П.Порошенко.

Він впевнений, що інтереси держави, зокрема, це стосується рішення Вищого господарського суду України, яким до державної власності було передано контрольний пакет акцій Нікопольського заводу феросплавів, мають бути захищені від зазіхань представників кланів, які через таких осіб як М.Бродський вдаються до відвертих спекуляцій.

Видео дня

П.Порошенко переконаний, що усі піарівські потуги, до яких вдається М.Бродський зараз, і до яких вдавався протягом останніх восьми місяців, спрямовані на розкол команди майдану та підрив народної довіри до Президента.

П.Порошенко вітає очищення оточення прем’єр-міністра Ю.Тимошенко від провокатора М.Бродського і вважає, що це, безумовно, буде мати позитивний вплив і якісне відображення на хід парламентських перегонів.