newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

СБУ затримала офіцера, який вимагав хабара від батьків солдата

198
СБУ затримала офіцера, який вимагав хабара від батьків солдата

Співробітниками Головного управління БКОЗ СБ України у процесі оперативно-розшукових заходів щодо протидії корупції та хабарництву було припинено протиправну діяльність заступника командира однієї з військових частин Київського гарнізону.

Видео дня

Як повідомили у прес-центрі СБУ, офіцер-підполковник, використовуючи своє службове становище, вимагав від батьків двох підлеглих йому військовослужбовців строкової служби хабарі у розмірі 2 тис. доларів США з кожного, щоб не порушувати стосовно солдатів кримінальних справ за нібито скоєний ними злочин, передбачений статтею 406 КК України (порушення статутних правил взаємовідносин між військовослужбовцями за відсутності відносин підлеглості).

Батьки подали заяви до СБУ. У присутності понятих спеціальною речовиною було оброблено купюри у сумі 1 тис. доларів та 5 тис. грн.

Офіцера-хабарника було затримано на гарячому і вилучено 1 тисячу доларів та 5 тисяч гривень, помічених люмінесцентним порошком.

Військовим прокурором Київського гарнізону порушено кримінальну справу за фактом вчинення злочину, передбаченого ч.2 ст. 368 (одержання хабара) Кримінального кодексу України.