newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Голова „Ощадбанку” не вірить у союз Ющенка, Тимошенко та Литвина

174
Голова „Ощадбанку” не вірить у союз Ющенка, Тимошенко та Литвина

Передвиборчий союз партій Ющенка, Литвина та блоку Тимошенко є сумнівним – так вважає колишній нардеп-нашоукраїнець, а тепер голова „Ощадбанку” Олександр Морозов. Про це він розповів в розмові з газетою „День”:

Видео дня

„Особисто я набагато більше вірю в перспективи блоку Ющенко—Тимошенко, ніж у перспективи такого ж союзу, але вже з участю Народної партії Володимира Литвина. Рядові члени НСНУ і БЮТ спільну мову знаходять, у принципі, без великих зусиль, а ось діалогу з «народниками», внаслідок специфічності кадрового складу партії, не виходить. Буває, люди між собою зовсім не вітаються. Не можна ж блокуватися, не зважаючи на нюанси власної внутрішньопартійної ситуації, зокрема — настрої активістів. Звісно, переговорний процес буде непростим, але, думаю, політсилам Ющенка і Тимошенко все-таки вдасться досягнути компромісу з приводу персонального складу передвиборного списку, що вкрай сумнівно в разі розподілу місць з урахуванням інтересу ще і Литвина.”

Що стосується так званих канівських заяв, на яких керівники партій задекларували готовніть об’єднуватися перед виборами, то це не більше, ніж заяви, вважає Морозов:

„Після заяв нічого не відбулося. Декларувати наміри — не означає брати зобов'язання. Нам справді треба прагнути до єдності, але саме прагнути, а не насаджувати її «добровільно-примусово», за будь-яку ціну. Завдання Президента — формулювати глобальні задачі, наше — знаходити методи їх втілення. Проте небажання, точніше — розуміння недоцільності спільної участі у виборах, не робить нас політичними опонентами. Безсумнівно, за ходом кампанії ми одне одного підтримуватимемо, але скріпляти співпрацю «блоковим» договором зовсім необов'язково. Набагато важливіше, вважаю, подумати про варіанти консолідації вже в складі майбутнього парламенту.”