newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Міністр поїхав у робочий круїз

Міністр поїхав у робочий круїз

Прес-служба Міністерства транспорту та зв’язку повідомила, що 19 липня в Токіо керівник українського транспортного відомства Євген Червоненко та президент машинобудівної компанії, що входить до складу японської ITOCHU, Джіро Такеморі «підписали рамковий меморандум про співробітництво». Таким результатом закінчилися дводенні переговори керівництва Мінтрансзв’язку України та корпорації ITOCHU під час офіційного візиту української делегації до Японії.

Видео дня

Кількома днями раніше Євген Червоненко здійснив тривалий офіційний візит у Китайську народну республіку. Прес-служба міністерства особливо відзначила, що «він перший з нових українських високопосадовців відвідав цю країну». Міністр обговорив з представниками китайської влади ідею відродження Нового Шовкового шляху – залізничного сполучення для перевезення вантажів з Дальнього сходу через території Росії, Казахстану та України до Західної Європи.

Перш, ніж відвідати Китай, керівник Мінтрансу побував із кількаденним робочим візитом у Австорії, де 13-13 липня перебував Президент Ющенко.

Таким чином, Євген Червоненко є безперечним лідером серед представників української влади за тривалістю перебування у закордонному відрядженні.