newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Луценко знає, з ким і де ночує Засуха, на відміну від його дружини

234
Луценко знає, з ким і де ночує Засуха, на відміну від його дружини

Міністр МВС Юрій Луценко попросив журналістів передати нардепу Тетяні Засусі, щоб вона не хвилювалася за чоловіка. «Пані Засуха кричить мені: де її чоловік. Відповідаю: її чоловік разом з секретаркою поїхав до Білорусії й там взяв білети на Москву. Нехай вона сама розбереться зі своїм чоловіком - з ким він ночує й куди їздить. Така «семейка» - ну що ж мені зробити? Тож хай не хвилюється, а їде в Москву та подивиться чим вони всі там разом займаються», - іронічно зауважив Луценко. Нагадаємо, що тиждень назад, коли Юрій Луценко повідомив, що екс-губернатора Київської області Анатолія Засухи в розшуку, його дружина Тетяна Засуха зробила заяву, що її чоловік зник, й вона боїться, що він «може стати третім після Кирпи, та Кравченка».

Видео дня

За інформацією Луценка, до появи ордеру на арешт екс-губернатор перебув в маєтку Засух в селі Ковалівка, «однак, як тільки слідчий отримав дозвіл на затримання Засухи, він був вже попереджений й виїхав». «Ситуація невесела. Це означає, що був витік інформації з прокуратури. Враховуючи, що кілька днів новопризначений чи то знов відновлений прокурор Київщини Гайсинський знаходився на території Ковалівки, це наводить на дуже сумні висновки», - розповів Луценко. На зауваження журналістів, що може витік інформації організувала місцева міліція, й допомогла Засусі виїхати, Луценко додав, що він цього не виключає. «Те, що працівники міліції Васильківського району здають інформацію, не можна виключати. Особливо якщо подивитися на одну чудову фотокартку, яка є в мене: на конторі приватного підприємства Засух висить табличка: «Райвідділ міліції фірми «Світанок».

Луценко розповів, що Засуха офіційно оголошений в міжнародний розшук, й можливо, все ще знаходиться в Білорусії. «Те, що він взяв квитки на Москву, ще не означає, що він туди поїхав», - додав міністр МВС.

До речі, подружжя Засух, можуть розраховувати на дружню гостинність Президента Білорусії. Жителі Ковалівки розповіли, що кілька років назад Засухи влаштували грандіозний прийом Лукашенку в їхньому маєтку у селі. Задля безпеки батька білорусів селянам заборонили виходити з дворів, й під час проїзду кортежу навіть з хат. А салют для Лукашенка був організований такий, що за свідченням місцевих, «кури після цього кілька днів не неслися».

Тетяна Чорновіл