newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

У тайванському ресторані їдять з унітазу

423
У тайванському ресторані їдять з унітазу

На Тайвані відкрито ресторан, де відвідувачі їдять із декоративних унітазів.

Видео дня

Успіх такий великий, що власник вже відкриває другий такий заклад харчування.

Новий ресторан у містечку Каосюнг, що на півдні Тайваню, має велику популярність серед тайської молоді. Через свою незвичну ідею, щодо обслуговування клієнтів. У новому модному ресторані страви розкладені у маленькі унітази замість тарілок. Та ще й сидять клієнти не на стільцях, а на декоративних унітазах, прикрашених квітами. Ресторан називається "Мартон", що означає "туалет" у перекладі з китайської. Аби тут пообідати люди приїжджають з усього Тайваню.

Лін Ю-Мей, клієнтка:

- Їжа надзвичайно смачна. Однак, я відчуваю огиду, коли дивлюся на все це і думаю про це.

Найпопулярніші страви в ресторані: рис та курка "каррі", шоколадне морозиво. Адже ці страви найбільше нагадують вміст справжнього унітаза. Незважаючи на оригінальний посуд, менеджер ресторану гарантує смак і якість їжі.

Хунг Лін-Вен, менеджер ресторану:

- Аби люди хотіли йти до ресторану, ідея має бути кумедною. Комусь це може здатися огидним на вигляд, але ми гарантуємо неперевершений смак.

Висока популярність такого закладу спонукала його власника відкрити ще один ресторан. Якщо проект буде успішним і надалі, то в його планах – створити цілу мережу в найбільших містах Тайваню.