newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Історія забудови Маріїнського парку хмарочосом має стати предметом уваги Генпрокуратури та громадськості

168
Історія забудови  Маріїнського парку хмарочосом має стати предметом уваги Генпрокуратури та громадськості

Віце-прем’єр-міністр України з гуманітарних та соціальних питань Микола Томенко звернувся до Київської міської адміністрації з проханням поінформувати громадськість про побудову на території Маріїнського парку багатоповерхового будинку. За оцінками експертів, житловий будинок по вулиці Грушевського, 9-а порушує баланс схилів Маріїнського парку та може створити серйозну загрозу довкіллю. У засобах масової інформації неодноразово з’являлась інформація, що це будівництво призвело до появи тріщини на Маріїнському палаці.

Віце-прем’єр-міністра цікавить історія прийняття рішення київською владою про видачу дозволу на побудову цього так званого царського будинку. Також Микола Томенко звертається до Генеральної прокуратури України з проханням перевірити законність будови цього елітного житлового комплексу.

Микола Томенко також просить журналістів провести розслідування, яким чином в історичному центрі столиці з’явився хмарочос, який руйнує архітектурний образ Києва, а також здійснити громадський контроль за цією справою.