newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Президент поцікавиться у Піскуна, як брали Колеснікова

180
Президент поцікавиться у Піскуна, як брали Колеснікова

x

Видео дня

Президент України має намір звернутися до генерального прокурора для того, щоб з’ясувати обставини арешту голови Донецької облради Бориса Колеснікова. «Я сьогодні, після того, як завершиться офіційна частина візиту, зв'яжуся з Генеральним прокурором, щоб з’ясувати обставини», – сказав Віктор Ющенко.

Глава держави підкреслив, що він і його команда будуть боротися з фактами порушення закону, корупції і хабарництва, що «принижують Україну як державу, ким би ти не був». «Я даю слово, що влада буде уважно стежити за цим процесом», – сказав Президент.

«Настав час звикнути жити за законом незалежно від того, хто ти є: у чи владі в опозиції. Якщо ти ведеш дискусію з законом, усе суспільство, незалежно від кольору політичної ідеології, повинне бути на боці закону», – підкреслив Віктор Ющенко.

Він також повідомив, що йому вже доповідали на минулому тижні про кількість справ, заведених у різних регіонах, пов’язаних з фальсифікаціями в ході президентських виборів, а також про те, скільки десятків міліціонерів були звільнені.

«Я даю вам слово, мій Уряд, влада, що я очолюю, переслідуваннями займатися, тим більше політичного роду, не буде», – пообіцяв Президент.

http://yuschenko.com.ua/