УНП зазнала тяжкої втрати

174
УНП зазнала тяжкої втрати

Віце-прем'єр В’ячеслав Кириленко офіційно оформив свій вихід з Української народної партії у зв'язку з тим, що має намір балотуватися до парламенту за виборчим списком Блоку Віктора Ющенка "Наша Україна".

Видео дня

Про це він повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" у п'ятницю, 9 грудня, в Києві.

Йому важко відповісти, чи братиме він відпустку на період виборчої кампанії. "Це уряд вирішуватиме колегіально", - сказав віце-прем'єр.

Кириленко на з'їзді "Народного союзу "Наша Україна" 3 грудня був включений до виборчого списку партії під номером 16. Крім того, до списку внесено прем'єр-міністр Юрій Єхануров (2), міністр у справах сім'ї, молоді та спорту Юрій Павленко (17), міністр будівництва та архітектури Павло Качур (19), міністр вуглепрому Віктор Тополов (20), голова МНС Віктор Балога (21), міністр Кабміну Богдан Буца (27), міністр промполітики Володимир Шандра (58), міністр охорони навколишнього середовища Павло Ігнатенко (59), перший віце-прем'єр Станіслав Сташевський (63), міністр палива та енергетики Іван Плачков (79).

Список Блоку Ющенка "Наша Україна", про створення якого заявили НСНУ, Народний Рух України, УРП "Собор", Партія промисловців і підприємців, Конгрес українських націоналістів і Християнсько-демократичний союз, буде затверджено на міжпартійному з'їзді.

Раніше у ЗМІ Кириленко заявляв, що вийшов з УНП, оскільки "не готовий сприймати такий формат участі партії у виборах". Як повідомлялося, УНП вирішила не йти на вибори в блоку з "Народним союзом "Наша Україна", оскільки, на думку лідера УНП, його партія має національно-консервативну ідеологію, а НСНУ - ліберальну.

http://www.podrobnosti.ua