newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Украинские политики поздравляют соотечественников с праздниками

564
Украинские политики поздравляют соотечественников с праздниками

Юлія Тимошенко вітає громадян України з Новим роком та Різдвом

Видео дня

Юлія Тимошенко привітала співвітчизників з Новим роком та Різдвом, повідомляє офіційний сайт БЮТ.

«Дорогі мої!

Настає Новий рік. І хоч за вікнами зима, хай нас зігріває любов найдорожчих людей, які зібрались сьогодні за святковим столом.

Я знаю, що наше життя небездоганне. Може не все ще виходить, і не все складається так, як хотілося б. Але неодмінно треба вірити в краще, треба бути впевненим у собі, бо Новий рік – це свято оновлення, світла, нових надій та сподівань.

Я бажаю вам, щоб у новому році всі печалі минули, а смуток назавжди зник з ваших облич.

Дорогі мої! Зовсім недавно ми з вами почали очищення нашої країни. Ми перебуваємо лише на самому початку шляху, який неодмінно приведе нас до мети . І якщо ми не опустимо рук, не зупинимося напівдорозі, - тоді ми обов’язково переможемо.

Нехай у нашому житті, як у добрих українських казках, завжди буде щасливий кінець, а добро неодмінно переможе зло. Я впевнена, що у нас все вийде.

За східним календарем 2006-й рік – рік Собаки. Це добра та віддана істота, яка не знає, що таке зрада. А тому я хочу побажати всім українським політикам бодай трохи навчитися відданості, зрозуміти, що поняття честі та гідності – це не пусті слова. Навчитися, нарешті, не зраджувати свій народ заради власних інтересів.

Сьогодні надворі холодно, а подекуди й сніжно. Але нехай сум та холод ніколи не поселяться в наших серцях і душах. Бо вже зовсім скоро скресне крига, повернуться до рідного додому перелітні птахи, з'являться зелені листочки на деревах. Це – закони природи, це закони добра і справедливості. Весна неодмінно переможе. І в природі, і в нашому житті.

З Новим роком, дорогі мої!

З світлим Різдвом Христовим!»

Литвин закликав діяти на користь ближнього та Батьківщини

Офійійний веб-сервер Верховної Ради України опублікував новорічне звернення спікера Володимира Литвина до українського народу.

«Дорогі співвітчизники!

Щиро вітаю з Новим роком та Різдвом Христовим, з тією хвилею небуденних почуттів, яку вони сколихнули у наших серцях.

У ці миттєвості, години і дні, коли все навколо вбирається у казково-чарівні, пам'ятні з дитинства барви, ми по-новому сприймаємо Україну, світ і самих себе, оцінюємо минуле і вдивляємося у прийдешнє, вслухаємося у величний і незбагненний голос Часу.

Так було споконвіку і так буде завжди, доки над землею займатимуться новорічні світанки та спалахуватимуть різдвяні вогні. А разом з ними – людські сподівання на краще, на щастя й добро, у творенні яких і головна міра нами пройденого й прожитого, і весь сенс нашого існування.

Що приніс рік, який відходить в історію, і що чекає за порогом року нового, - відповідь на це одвічне питання ніколи не була простою і легкою. Нині ж вона складна до неймовірності, як небачено тривожними були вітри, що овіювали рубіж 2004-2005 років, і такими ж небувало високими – суспільні надії й устремління.

Як і у що все це перелилося, у чому знайшло втілення, показує життя у різних його виявах – стані економіки, добробуті, соціальному самопочутті та настроях людей, загальній атмосфері в суспільстві. Може, й не зовсім годилося б говорити про це саме сьогодні, але остаточний висновок, баланс минулого року не можна назвати однозначно позитивними.

Сьогоднішні реалії засвідчують: жаданого прориву не сталося, шанс прискорити свій поступ, спрацювати на випередження, використовуючи унікальний сплеск суспільної активності, реалізований далеко не сповна. Знову доводиться чекати і наздоганяти, жити планами й очікуваннями.

Час – великий учитель. Чи не найбільший урок його у тому, що скрізь і в усьому має владарювати розум. І саме розум закликає нас сьогодні зібрати воєдино всю свою волю, свій будівничий ресурс, зберегти і примножувати засадничі здобутки, ідеали та цінності, які нині піддаються чимраз більшим випробуванням.

Мова про все те, до чого навертають нас і прекрасні зимові свята, - про мир та спокій, добро і приязнь, злагоду й порозуміння. Втратити, розгубити їх означало б втрату сьогодення і майбутнього, неоплатний гріх перед минулими та прийдешніми поколіннями. Відтак потрібна активна протидія намаганням рухатися у прямо протилежному напрямку: вже вкотре випробовувати на розрив єдність нації і цілісність держави, однобічно й упереджено поводитися на міжнародній арені, не обминати жодного приводу для загострення внутрішніх та зовнішніх конфліктів.

Усе це чуже національному характеру, суперечить історії, ментальності і традиціям українського народу, іде врозріз з думкою та інтересами мільйонів людей.

Вірю, що нікому і ніколи не вдасться розколоти наше суспільство, розшматувати державу, зробити її фактором нестабільності і слухняною картою в чиїхось геополітичних іграх.

Ми зуміли втримати Україну над краєм прірви рік тому. Ми повинні - так само разом, спільними зусиллями – вивести її на шлях стабільного і впевненого цивілізаційного розвитку, яким вона здатна йти самостійно та гідно, ні під кого не підлаштовуючись і спираючись на свої власні можливості й ресурси.

Нехай у цій доленосній роботі, скрізь і в усьому кожним з нас володіє і керує, надихає і допомагає найперша й освячена досвідом поколінь заповідь - спрямовувати свої помисли та справи на користь ближнього, на благо Вітчизни.

Від усього серця зичу всім щастя і здоров'я, достатку кожній сім'ї, тепла і світла, затишку в кожну оселю.

З Новим роком і Різдвом Христовим!»Янукович желает украинцам счастья, спокойствия и добра

Лидер Партии регионов Виктор Янукович поздравил соотечественников с наступающим Новым годом.

Как говорится в поздравлении, текстом которого располагает ЛІГАБізнесІнформ, в частности, В.Янукович отмечает, что уходящий год принес народу свои радости, хотя был нелегким. "Мы много поняли за этот год, немало разного пережили. И что утешает - и в добре, и в неприятностях мы были вместе", - говорится в поздравлении.

"Мы чувствовали надежное плечо друг друга, нас объединяла вера в то, что вместе сможем сделать жизнь лучшей, что сумеем вернуть нашу страну к благополучию и процветанию. Поблагодарим сегодня Бога за это и добрым словом вспомним старый год. И с уверенностью и радостью посмотрим в новый год. Пусть он всем принесет счастье, пусть будет спокойным и добрым, пусть приносит тепло и благосостояние, здоровье в каждую семью", - отмечает В.Янукович.