newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Павленко буде "водити козу"

687
Павленко буде 'водити козу'

Міністр у справах сім`ї, молоді та спорту, член Ради партії "Наша Україна" розповів сайту RAZOM про свої новорічні плани.

Видео дня

Святкувати Новий рік будемо за містом, на дачі. З'їдеться практично усі сім`я: окрім моєї дружини і синів - мої батьки, батьки моєї дружини, мої сестри з чоловіками та дітьми. Словом, свято буде веселе.... Святковий стіл будуть готувати моя мама, дружина й теща, а я, звісно, буду їх допомагати. Коронна страва? Та, мабуть, такої нема – традиційний новорічний "набір" – олів`є, шампанське, мандаринки...

Головне, звичайно, це подарунку. Кожен з членів нашої сім’ї пише записочку Діду Морозу – що б він хотів отримати на Новій Рік. Потім всі записочки ми складаємо в потаємному місці й чекаємо, коли ж Дід Мороз виконає наші заповіті бажання. Ну і, звісно, Дід Мороз власноручно вручить усі подарунки...

Трохи пізніше, близько другої, поїдемо "водити козу" з друзями по партії, з колегами по уряду. Бо на одному місті святкувати я просто не вмію.

А в переддень Нового року я зберу усіх своїх хрещеників – а в мене 12 хрещених синочків і донечок – і звожу їх на новорічне свято в Український дім.