Де взяти 80 мільярдів?

Де взяти 80 мільярдів?

Міністр фінансів вважає, що пропозиції депутатів «породжують» саме такий дефіцит бюджету

Цей парламентський тиждень розпочався з бурхливих дискусій навколо проекту бюджету на 2006 рік. Врешті-решт депутати більшістю голосів прийняли у першому читанні урядовий законопроект, а також схвалили висновки Бюджетного комітету Верховної Ради. Як заявив міністр фінансів Віктор Пинзеник, схвалення цих висновків заклало основи для подальшого протистояння в роботі над бюджетом. Уряд не зможе погодитися з профільним комітетом, бо не можна витратити того, чого немає.

Видео дня

Виконувач обов’язків голови парламентського Бюджетного комітету Людмила Супрун була не надто задоволена співпрацею Бюджетного комітету з урядом. За словами Людмили Супрун, комітет не погодився з пропозицією Кабміну про скасування митних зборів, оскільки за їхній рахунок фінансується утримання Державної митної служби. Кабмін наполягав на скасуванні цих зборів, оскільки цього вимагає програма вступу України у Світову організацію торгівлі. Комітет також проти положення проекту бюджету, що передбачає викуп землі під приватизованими об’єктами. Депутати вважають, що Кабмін не запропонував механізмів виведення заробітної плати з тіні. Комітет наполягає на врахуванні у проекті бюджету на 2006 рік додатково п’ять млрд. гривень, які скеровуватимуть на витрати місцевих бюджетів, а також на агропромисловий комплекс та вугільну галузь.

За словами В. Пинзеника, готуючи бюджет до першого читання, уряду і комітету вдалося досягти компромісу з низки питань. Зокрема, виключити з бюджету непрозорі схеми обміну військового майна на житло, схеми взаємозаліків у «Нафтогазі України», бартерні схеми, що створювали можливості для зловживання і корупції. Було підтримано пропозицію уряду зі зниження нарахування на фонд заробітної плати на 2%. За словами міністра, це єдина підтримана пропозиція пакету урядових ініціатив щодо зниження податкового навантаження.

Якщо раніше профільний комітет наполягав на збільшенні дефіциту до трьох відсотків від ВВП, то до розгляду законопроекту він погодився залишити запропоновані урядом 1,9 відсотка. Однак, за підрахунками Мінфіну, якщо в бюджеті врахувати всі висновки комітету, то доходи бюджету повинні становити 122,7 мільярда гривень, витрати 203,2 мільярда, тобто на 80,5 мільярда гривень більше. Тобто дефіцит становитиме 15,7% валового внутрішнього продукту. За словами Віктора Пинзеника, уряду запропонували збільшити дефіцит бюджету у 8 разів!

- Це критичний розмір дефіциту, з яким країна вижити не може, - заявив міністр фінансів. - Для його покриття не вистачить коштів від приватизації кількох заводів “Криворіжсталь”.

Ця заява міністра обурила в.о. голови Бюджетного комітету. Вона назвала урядовий законопроект “нікчемним” і запевнила, що депутати не намагаються збільшити дефіцит на 80 мільярдів.

Отож Верховна Рада прийняла в першому читанні Держбюджет-2006 з доходами 118 705,963 млн. гривень, видатками 127 443,818 млн. гривень і граничним дефіцитом 9,898 379 млн. гривень. Однак до наступного розгляду бюджету може загостритися протистояння: парламент не хоче погоджуватися з урядом, а уряд не може прийняти “депутатського бюджету”. Бюджетний процес може затягнутися. Україні не вперше: траплялося, ми зустрічали Новий рік зі старим бюджетом.

Коментар для «ВЗ» Валерій Асадчев, заступник голови бюджетного комітету парламенту.

- Ні урядовий варіант бюджету, ні висновки комітету не мають чіткого стратегічного напряму. Голосуючи за прийняття висновків комітету, ми вибирали між гіршим і найгіршим варіантами розвитку подій. Проект бюджету - це загальний набір побажань і пропозицій депутатів, запропонований у “вінегретному варіанті” для того, щоб його в парламенті з’їли, а оскільки “проковтнути” його за першим разом не вдалося, то за другим додали олії і підсолили. Але в тому, що висновки комітету щодо проекту бюджету-2006 таки були схвалені депутатами, я вбачаю позитив – тепер над проектом знову почне працювати уряд. А 80 млрд. грн. начебто прихованого дефіциту насправді є реальною вартістю всіх пропозицій, поданих депутатами, які будуть опрацьовуватися. Найголовнішою проблемою бюджету-2006 є відсутність системи його розгляду і прийняття та відсутність бажання таку систему створювати. Через те, що немає системного підходу, з року в рік процес прийняття бюджету перетворюється на великий грошовий дерибан.

Леся ФЕДІВ, "Високий Замок"

www.wz.lviv.ua/