newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Медведчук і Білоконь в США не "в'їдуть"

306
Медведчук і Білоконь в США не 'в'їдуть'

Як стало відомо "Оглядачеві" з обізнаних джерел, розділу Адміністрації Президента України Віктору Медведчуку і міністрові внутрішніх справ Миколі Білоконю заборонений в'їзд в Сполучені Штати Америки В той же час питання про введення заборони на в'їзд в США В.Пінчуку залишається відкритим і знаходиться на розгляді в Держдепартаменті США. Нагадаємо, В.Пінчук має в'їзну візу в США. Згідно американському законодавству, раніше видані іноземним громадянам офіційні документи, що дозволяють в'їзд на територію держави, можуть бути анульовані. Як сьогодні повідомляв "Оглядач", Генеральному прокуророві України Генадієві Васильєву заборонений в'їзд в Сполучені Штати Америки. Про це повідомляє Трибуна» з посиланням на неназване обізнане джерело.

Видео дня

Раніше США відмовило у візі народному депутатові (фракція СДПУ(о)) Григорію Суркісу. Агентство Reuters повідомило про те, що США відмовилися видати візу "підозрюваному в корупції" президентові Федерації футболу України, народному депутатові Григорію Суркісу, щоб "підсилити тиск на Київ і примусити його провести справедливі вибори в жовтні". При цьому агентство послалося на представника американської влади.

Вашингтон скористався недавно введеною забороною на в'їзд в країну для осіб, проти яких висуваються звинувачення в корупції. Суркіс, який "придбав значну частку в системі енергопостачання України за допомогою приватизаційних угод", став першим громадянином України, якому було відмовлено у в'їзді в США відповідно до прийнятого цього року закону. За інформацією "Оглядача", на розгляді найвищого виконавського органу Євросоюзу на даний момент знаходиться список з прізвищ 17 вищих посадовців України, яким можуть відмовити у в'їзній візі в країни ЄС.