newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

«Ні – Малоросії! Зробимо країну Україною!»

177
«Ні – Малоросії! Зробимо країну Україною!»

Під такими гаслами 22 жовтня у містечку Яготин Київської області відбулась друга громадська акція «Не будь байдужим!».

Довести своїм землякам, що Україна – європейська країна, в якій живуть талановиті, працьовиті люди, а не малороси, як досі дехто вважає, вже давно вирішили лідер гурту «Тартак» Сашко Положинський, Сергій Присяжний з «Мотор’ролли» та кілька їхніх однодумців. Саме тому вони ініціювали проведення не звичної для нашої країни громадської акції «Не будь байдужим!». Це – не просто безплатний концерт, не агітація за якусь політичну силу і не рекламна компанія. Тут зібрались люди, справді не байдужі до України – вони подолали сотні кілометрів, з’їхались зі всієї країни, щоб поспілкуватись зі своїми друзями та улюбленими артистами.

Видео дня

Всі, хто виходив у цей день на яготинську сцену, переконував глядачів у тому, що лише від кожного з нас залежить доля нашої країни, що українці – унікальна нація з багатовіковою історією та старовинними традиціями, що тільки у наших силах побудувати сильну, заможну країну, в якій кожен громадянин почуватиме себе господарем, а не іноземцем у власній державі.

«Якщо ми нарешті зможемо змінити свою ментальність так, щоб кожен із нас, присутніх тут, в Україні, відчув себе справжнім українцем, почав дійсно переживати за свій народ, то нам простіше стане боротися зі всіма тими негараздами, які зараз відбуваються», - вважає Сашко Положинський.

Вдень на центральній площі Яготина народні майстри представляли свої роботи – глечики, вишиванки, живопис. А зі сцени у цей час лунав автентичний спів, можна було почути старосвітську ліру та бандуру, а також чаруючий голос Ніни Матвієнко. Ввечері молодь розважалась під музику гуртів «Скай», «Флайза», «От Вінта», «Мотор’ролла» і, звісно ж, «Тартак».

До речі, міська влада пішла на зустріч організаторам акції і у цей день по всьому місту заборонили продаж алкогольних напоїв, тим самим підтвердивши, що Україна не лише на словах наближається до європейських цінностей.

Олена Куранда