newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Білорусам почали видавати зарплату "натурою"

300
Білорусам почали видавати зарплату 'натурою'

У Білорусі підприємства почали погашати частину зарплати методами 90-х років - натурою. Адміністрації компаній переконані, що тим самим допомагають своїм працівникам, рятуючи їх від дорожнечі в магазинах.

Видео дня

Зокрема, Борисовський м'ясокомбінат видає своїм працівникам частину зарплати наборами з м'ясо-кісткових напівфабрикатів. Кожному видають по 2 кг ребер, 2 кг кісточок, фарш та ковбасу раз на місяць. Варто зазначити, що Борисовський м'ясокомбінат є одним із найбільших підприємств галузі в Республіці. Більшість продукції підприємство відправляє у Росію, оскільки там ціни вищі.

Як повідомлялося, білоруси зіткнулися з дефіцитом м'яса на початку серпня 2011 року. Тоді знайти у продажу м'ясні напівфабрикати не складало труднощів, проте купити сире м'ясо було досить важко - його розкуповували в перші години після завезення. Трохи пізніше м'ясний асортимент на прилавках мінських магазинів відчутно розширився. Проте ціни підвищилися на 5%. З 24 серпня у Білорусі у черговий раз підвищилися ціни на свинину - вже на 10%.