УкрРус

Закон про країну-агресор

<p>Пане Президент! Україна уже 4-й рік де-факто у стані війни з РФ (де-юре АТО), а на території нашої країни продовжує вільно працювати російський бізнес, який визнає Крим російським, а війну на Сході України - "гражданской войной". Це - НЕДОПУСТИМО.

Час від часу в Україні різні радикальні організації і політичні сили проводять акції, такі як, наприклад, "блокада Донбасу" і "блокування Сбербанку". Після вирішення цих питань, я в цьому впевнений, вони підуть далі (наприклад, ОблЕнерго, де мають свої активи російські олігархи). Тому я пропоную вирішити всі ці проблеми одним серйозним кроком - прийняттям Закону про країну-агресор.

У цьому Законі потрібно чітко прописати всі кроки, які прийме влада України у випадку агресії будь якої держави світу проти України. Серед усього іншого там обов'язково має бути такий пункт:

- У випадку агресії проти України, влада України повинна негайно націоналізувати все майно громадян країни-агресора на території України, а також заморозити всі рахунки громадян країни-агресора в банках України. Виключенням можуть бути лише активи тих громадян і компаній, які публічно зроблять заяву про те, що вони засуджують владу країни-агресора (тобто владу своєї країни) за її дії проти України. А в усіх документах ці люди/компанії повинні визнавати територіальну цілістність України відповідно до Законів України.

Прийняття такого Закону дозволить Україні негайно націоналізувати все російське (майно і кошти) на нашій території, і дати чіткий сигнал всим іншим державам, що проти нас їм краще не проводити агресію. Цей Закон буде діяти краще, ніж фіктивна бумажка під назвою "Будапештський меморандум". Щодо інвесторів - я впевнений, що такий закон не вплине на інвестиції в Україну (яких і так майже немає), тому що нормальні правові держави не будуть вести агресію не тільки проти України, а і взагалі проти будь кого іншого.</p>

https://www.obozrevatel.com/my/politics/59827-zakon-pro-krainu-agresor.htm
Наши блоги