Примите участие
в розыгрыше
планшета на Android Участвовать
Приз
ГлавнаяБлоги

/Политика

В данном разделе посетители сайта сами генерируют контент. Редакция «Обозревателя» не несет ответственности за этот контент.

У війні нового типу, як показує досвід сьогоднішньої агресії Росії проти України, застосовуються

351

<p>У війні нового типу, як показує досвід сьогоднішньої агресії Росії проти України, застосовуються практично виключно агенти розвідки, спеціальні війська, найманці і техніка без розпізнавальних знаків.

Агресор-РФ не створює і не використовує великих угруповань: оперативні сили розміщуються поблизу кордону в основному для надання додаткового тиску і послаблення бойового духу противника. Таким чином не відбувається масштабних боїв, битв за участю десятків літаків або посилених бомбардувань, використовуючи при цьому такі типові для терористів прийоми, як захоплення заручників, розстріл цивільних літаків, руйнування міських просторів разом з їх жителями.

Не виключено, що найважливішою сферою війни нового типу стали дії спецслужб. Поки Захід протягом чверті століття занурювався в летаргічний сон, живучи в переконанні, що йому ніщо не загрожує, і що досить розвивати з Російською Федерацією щирі дружні відносини і допомагати їй трансформуватися в демократію західного типу, Кремль, борючись з власної смутою, вирішив, що він вже ніколи не дозволить &quot;кинути себе на коліна&quot; та порушив принципи і норми міжнародного права, що створило загрозу всій МГБ.

Якщо подивитися на стрімку кар&#39;єру Герхарда Шредера (Gerhard Schr&#246;der), можна припустити, що він, швидше за все, був самим відомим російським агентом впливу, а можливо навіть і просто шпигуном. Таких російських агентів на Заході напевно безліч: від сфери політики, ЗМІ та аналітичних центрів до армії, бізнесу та інших областей.

Нинішню кліку на чолі з Путіним і Лавровим (відому частково за списками осіб, яким заборонений в&#39;їзд в ЄС) слід засудити в ході показового процесу за зразком Нюрнберзького. Необхідно також засудити злочини комунізму, тому що саме вони визначають сьогоднішні дії Росії. Навіть без особливого знайомства з юридичною сферою в політиці Росії та її лідера можна розгледіти риси злочинів, які були засуджені кілька десятиліть тому.

Ясно видно, що вони вчинили всі чи майже всі злочини, які перераховані в Шостий статті статуту Міжнародного кримінального суду.</p>

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

Наши блоги