Примите участие
в розыгрыше
планшета на Android Участвовать
Приз
ГлавнаяБлоги

/Политика

В данном разделе посетители сайта сами генерируют контент. Редакция «Обозревателя» не несет ответственности за этот контент.

"Топорна" робота російських спеців у Європі

1.9т

Блукаючи просторами "нету", випадково натрапив на досить цікавий матеріал, який заставив мене знову задуматися...

Виявляється, проводячи для агресивну інформаційну політику не лише стосовно України, а й окремих представників цивілізованого світу, зовнішньополітичні вектори яких є не "зручними" для РФ, країна-агресор у той же час намагається різними шляхами "вкорінитися" біля своїх опонентів, приховано втручатися у їхні внутрішні справи та поширювати чужу для "не руських" ідеологію "руського міру".

І така зовнішньополітична діяльність РФ не залишилась без уваги інших "гравців" світового політикуму.

Так, досить резонансним виявилось відверте інтерв'ю колишнього угорського контррозвідника Ференца Катрейном угорському виданню Index (http://index.hu/belfold/2017/03/21/titkosszolga_orosz_fenyegetes_romagyilkossag_interju/), у якому він доволі доступно та безапеляційно розповів про діяльність російських спецслужб на території Угорщини протягом останніх 13 років. Досить неочікуваними, як для мене, стало стверджування Катрейна про те, що угорській контррозвідці свого часу було суворо заборонено вживати будь-яких заходів щодо протидії діяльності російських спецслужб на території Угорщини (http://www.mukachevo.net/ua/news/view/208417). Як бачимо, і тут РФ намагалася контролювати внутрішнє "життя" країни, добре, що хоч до "руської весни" не дійшло.)))

Наступним об’єктом уже відомої нам "уваги" спеціальних служб РФ, як виявилося, є Чехія. Так, саме ця європейська країна із багатою історією та культурою стала своєрідною базою діяльності російських спецслужб у Центрально-Східній Європі. Зазначені висновки самі по собі формуються після ознайомлення із розслідуванням чеського журналіста Ондржея Кундри, на основі якого він написав книгу "Агенти Путіна: як російські агенти крадуть наші таємниці". У власному інтерв’ю, яке Кундра надав українським журналістам (https://hromadske.ua/posts/ondrzhei-kundra-spetssluzhby-rosii-diiut-proty-krain-yes-bazuiuchys-u-chekhii), він зазначає про проведення досить агресивної інформаційної політики РФ проти Європейського курсу Чехії, а також розповідає про тісні "ділові" зв’язки правлячої Соціал-демократичної партії Чехії із представниками російської розвідки. Власне, викриттю діяльності спецслужб РФ на території Чехії та наведенню фактів про негативні наслідки такої діяльності Росії стосовно країн ЄС та цінностей, які сповідують європейці.

Після аналізу зазначеної інформації, формується думка про те, що керівництву РФ необхідно задуматися над наслідками, які утворюються після реалізації окремих елементів їхньої агресивної зовнішньої політики. Адже невдоволення такою "поведінкою" у світового співтовариства зростає і, як каже російська народна мудрість: "шила у мішку не сховаєш". Тим більше, коли цей "мішок" латаний та перелатаний, а "шило" з кожним днем стає все "гострішим та довшим".

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

Наши блоги