ГлавнаяБлоги

В данном разделе посетители сайта сами генерируют контент. Редакция «Обозревателя» не несет ответственности за этот контент.

Герої не вмирають!

268

<p>&lt;p&gt;Заклики до &quot;3-го Майдану&quot;, блокування Верховної Ради, &quot;повалення влади&quot;, та інших провокаційних &quot;акцій&quot;, &quot;вкидуються&quot; Кремлем через своїх агентів.

Працює величезна машина із своїм штатним розкладом, сотні тисяч і мільйони доларів витрачаються на обслуговування двох довгограючих тем — &quot;Погана українська влада&quot; та &quot;Йдіть на Майдан&quot;.

Наприклад славнозвісні кремлівські провокатори продовжують свою брудну діяльність на яку &quot;ведуться&quot; багато наївних людей, незважаючи на низку викриттів в українських ЗМІ.

Вже неодноразово викривались великі &quot;патріотичні&quot; групи в російський соціальній мережі &quot;ВКонтакте&quot;, що повністю контролюються ФСБ.

Достатньо звернути увагу на дрібниці, щоб зрозуміти, хто стоїть за потоками лайна, що виливаються на голови простодушних українців, які не звикли, що прикриваючись псевдо-патріотизмом кремль займається підлим підбурюванням простих громадян незадоволених діями влади. Вся інформація в подібних групах як та, що активно просувається російськими ЗМІ &quot;Українська революція&quot; — відверта кремлівська провокація, але дуже багато адекватних людей продовжує &quot;лайкати&quot; та робити &quot;репости&quot; постів цих груп, тим самим підігруючи кремлівський пропаганді.

І це не поодинокий випадок. Таких &quot;колорадів&quot; дуже багато, ми навіть не підозрюємо наскільки…

Автор: Сергій Сірий

&lt;/p&gt;</p>

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Новые
Старые
Лучшие
Худшие

Наши блоги