newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Тоня Матвієнко вірить в астрологію

1,3 т.
Тоня Матвієнко вірить в астрологію

Скромна, красива, весела, відкрита й доброзичлива Тоня Матвієнко – справжня українська дівчина, хранителька найкращих національних традицій. Її голос – сама ніжність, а всі пісні надзвичайно мелодійні. І хоча судді "Голосу країни" не віддали Тоні перемогу, вона є справжнім голосом країни.

Видео дня

Тоня, після вашої тріумфальної ходи в "Голосі країни" минуло вже чимало часу. Чи задоволені ви тим, як складається ваша кар’єра?

Я дуже задоволена. Після цього проекту у мене вирішилася доля в плані кар’єри. Тепер я професійна співачка, це моя основна робота.

В Інтернеті ходили чутки, що ви знялися у відвертій фотосесії. Чи є це правдою, і якщо ні, плануєте реалізувати такий досвід?

Ці чутки пішли через фото з моєї сторінки на Facebook. В мене була фотосесія, де однією з локацій була така: я стояла у самій білизні, а зверху були натягнуті дві широкі смуги тканини, як дві темно-сині хвилі. Фотографували мене тільки до половини, на справжніх фотографіях ніг не видно. У тій фотосесії приймали участь мої мама і донька. Уляна взяла мій iPhone та сфотографувала, як виглядає зйомка зі сторони. Здається, нібито я стою роздягнута, тому й почали таке говорити, але це не так. Мене зйомки роздягнутою не цікавлять, впевнена, що є багато цікавіших моментів, якими можна привертати до себе увагу.

Що ви можете сказати про свій дует з Арсеном Бабуркою? Як у вас складаються стосунки?

Ми з Арсеном дружимо, але на концертах останнім часом пересікаємось рідше. Раніше у нас з ним був тандем, ми підтримували один одного після "Голосу країни", давали спільні концерти. Тепер кожен йде своїм шляхом.

Чи є у вас новини в особистому житті?

Немає. Трапляються знайомства, але офіційно заявити, що у мене з’явився хлопець, не можу – ті чоловіки на це не заслуговують.

Якого чоловіка бачите поруч із собою, які якості вважаєте головними, а які не приймаєте?

Мені не подобаються хлопці, які полюбляють спиртне. Не люблю брехливих. Люблю щирих, добрих, веселих чоловіків. Мені потрібен хлопець, за якого мені не буде соромно. Люблю сильних чоловіків, зі слабаками мені не цікаво.

Що вважаєте більш важливим – успішну кар’єру або щасливе особисте життя?

Ці складові непросто поєднати, але я би хотіла реалізуватися в усьому – і в особистому житті, і в кар’єрі. Зараз я займаюся кар’єрою, і мені не вистачає особистого життя, погано, що поряд немає близької людини. Але я замислювалась над цим і дійшла висновку, що ситуація в моєму особистому житті – це важливе випробування на життєвому шляху, яке потрібне, щоб я мала можливість всю себе зараз віддати кар’єрі і мене ніхто не відволікав мити посуд.

Ваша дочка вже визначилася, ким хоче стати?

Вона хоче бути архітектором, хоча для мене це щось нове. У неї зараз такий вік, що сім п’ятниць на тиждень. Сьогодні одне подобається, завтра інше. Обов’язково прислухаюсь до її думки, не збираюся наполягати, щоб вона присвятила себе музиці. Мені важливо, щоб вона була не безробітна в майбутньому. Дочка ходить до музичної школи, але бажання стати професійним музикантом не виявляє. Я в її віці була більш розкутою, виступала на сцені з десяти років, а у неї є страх перед сценою, вона замкнена. Не кожна людина може вийти на сцену і вільно заспівати, треба народитися артистом. Доля її штовхає до кар’єри співачки, а вона супротивиться цьому, така в неї реакція. Зараз ще важко сказати, чи передався їй голос у наслідок від нас із мамою, поки триває перехідний вік, але я думаю, що донька буде гарно співати, тому що голос в неї дзвінкий та голосний. Ми якось бавилися з мамою і Уляною, так вона перекричала нас двох! Але я чомусь сумніваюсь, що донька стане артисткою.

Уляна любить товаришувати, у неї багато друзів. Коли гостює у свого батька, вони ходять грати в баскетбол. Він живе в приватному секторі, і поруч з будинком є спортивний майданчик.

Які у вас стосунки з мамою, татом і братами?

Чудові! Живемо ми всі разом, в одному будинку, і ніхто нікому не заважає, оскільки у кожного свої справи. Тільки старший брат, він у мене монах, мешкає в Бахчисарайському чоловічому монастирі. Обидва мої брати – професійні художники-іконописці, закінчили художню академію. Старший навіть церкву свою в Бахчисараї побудував за власним ескізом.

У вас є найкраща подруга?

У мене є шість близьких подруг: три одногрупниці по університету культури, дві – зі школи, а ще – моя двоюрідна сестра.

З усіма я відкрита, ми щиро товаришуємо, з кимось 15 років, а з кимось 10, усі між собою вже родичі – перехрестили одне одному дітей. Колись ми могли посваритися з якогось приводу, але тепер знаємо, що в цьому немає сенсу. Я б дуже хотіла, щоб так було і надалі. Щодо нових друзів... зараз важко комусь довіряти.

Продолжение читайте в еженедельном мультимедийном журнале "ЖЕНСКИЙ ДЕНЬ"