БлогиМир

"Сатирикон-XXI" до ювілею письменника Олександра Ірванця

77

До 50-річного ювілею вiдомого українського поета, прозаїка, перекладача, есеїста, підскарбія літературної групи „Бу-Ба-Бу” Олександра Ірванця видавництво „Фоліо” видало книгу „Сатирикон-XXI”, в яку зібрано основний масив прозового й поетичного доробку письменника.

До книги увійшли вже відомі читачу два романи Олександра Ірванця: „Рівне/Ровно” („Фоліо”, 2010) та„Хвороба Лібенкрафта” („Фоліо”, 2010), оповідання, які раніше вийшли друком у книзі „Загальний аналіз” („Фоліо”, 2010) та вірші, що їхможна прочитати на сторінках збірки„Мій хрест” („Фоліо”, 2010).

Окрім виданих раніше творів,до книжки увійдуть і нові доробки письменника: поема „Білорусь” та оповідання Playthegame. „Сатирикон-XXI” стане своєрідним підсумком трьох десятиліть творчої діяльності автора.

Особисто привітати Олександра Ірванця з ювілеєм усі охочі зможуть 26 січня о 18:00 в Острозі, в актовій заліНаціонального університету «Острозька академія», де відбудеться зустріч автора з читачами тапрезентація його книжки „Сатирикон-XXI”.

Навесні презентації нової книги Олександра Ірванця „Сатирикон-XXI” пройдуть в багатьох містах України. Детальна інформація про тур письменника з’явиться вберезні. Знайти її ви зможете на офіційному сайті видавництва „Фоліо”:

Наши блоги