newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Доктора Хауса таки поховали в останній серії

2,8 т.
Доктора Хауса таки поховали в останній серії

У понеділок, 21 травня, на американському телеканалі Fох вийшла остання 177-ма серія серіалу "Доктор Хаус" (House MD) з Х'ю Лорі в ролі суперечливого лікаря-діагноста Грегорі Хауса. Картина завершилася своєрідним "хеппі-ендом".

Видео дня

У заключному епізоді під назвою "Всі смертні" доктор Хаус помер. За змістом серії він виявився в непростих умовах - йому загрожувало тюремне ув'язнення за ненадання необхідної допомоги пацієнту, який згодом помер. Хаус вирішує підпалити будинок та спалити себе. Поліція виявляє обгорілі останки людини з документами на ім'я Хауса, після чого робиться висновок про смерть доктора. І поки всі на його похороні шоковані звісткою про трагедію, головний герой пише смс своєму найкращому другу - доктору Вілсону (Роберт Шон Леонард). Таким чином, Хаус зізнається, що інсценував свою смерть. В кінці серіалу Хаус та Вілсон, якому залишилось жити 5 місяців через рак, натискають на газ своїх мотоциклів, який відносить їх в інше невідоме життя.

Останньому епізоду передував годинний фільм про серіал, що розповідає про те, як створювалася вся ця історія. Сто п'ятдесят чоловік, що працювали над створенням "довгограючої" медичної драми, зібралися в одній студії, щоб відкрити 150 пляшок з шампанським.

"Доктор Хаус" за вісім років свого існування потрапив до Книги рекордів Гіннеса - серіал подивилися понад 80 мільйонів чоловік в 66 країнах світу. Серіал, створений Девідом Шором, тільки в США притягував до екрану майже 30 мільйонів глядачів.

Критики з самого початку прихильно зустріли появу в масовій культурі нового образу лікаря - персонажа, наділеного гострим розумом, інтелектом і проникливістю замість традиційних людських чеснот, що пропонуються представникам цієї професії.