Руслана: ми закликаємо світ приєднатися до України та попередити майбутні жертви

4,2 т.
Руслана: ми закликаємо світ приєднатися до України та попередити майбутні жертви

Співачка та громадський діяч Руслана Лижичко агітує весь світ приєднатися до антитерористичної кампанії та проводить зустрічі з українськими діаспорами по всьому світу.

Руслана почала максимально активно доносити найактуальнішу інформацію та робити гострі заяви щодо ситуації в Україні. Співачка вже провела зустрічі з українцями у Малазі, Барселоні та Мадриді.

Артистка закликає:

- Українці всього світу! Ініціюємо антитерористичну кампанію проти тероризму в Україні! Ми просимо і закликаємо світ приєднатися до України та попередити майбутні жертви.

Ми також просимо визнати території Сходу України (Донецьку та Луганські області) як території окуповані терористами, а всі військові акти і теракти – як дії, що були організовані та фінансовані Путіним; дії, якими керують російські професійні військові та спецслужби; дії, які здійснюються за допомогою найманців і людей, які проходять підготовку безпосередньо в Росії і отримують звідти накази та вказівки, аж до інформаційних формулювань та моделі поведінки.

Видео дня

Читайте:Руслана: події в Маріуполі – це не теракт, це напад Путіна

Також Руслана додала:

- Світ! Настав момент назвати речі своїми іменами! Момент Істини. Суть антитерористичної операції: всі повинні бачити обличчя терористів і знати, хто за ними стоїть.

Читайте:

Сын Добкина развлекается на Мальдивах и выходит на поле вместе с Роналду