Єдиний вихід для України, щоб не втратити незалежність

11.4т

Доброго дня, любі мої!

Цей пост викличе неоднозначну оцінку у багатьох їз Вас. Але, вимушений подати аналіз наших експертів інституту глобальної політики імені Зиновія Кулика, щодо останніх подій та прогнозів на період до першої половини 2015 року.

Характеризуючи сьогодення, що ми маємо.

1. Неоголошена, але війна, яку визнав увесь Світ, з Росією.

2. Новий - старий парламент, підконтрольний олігархам. Боротьба за вплив на прийняття рішень законодавчих та економічних, відбувається між ними. Постійне втручання Росії, через своїх агентів впливу, на формування законодавчого та виконавчого органів.

3. Дефакто - дефолтна ситуація в економіці.

4. На фоні війни, повне зупинення інвестицій в Україну.

5. Розвал банківської ситеми. За нашими оцінками, до 2016 року в Україні кількість банківських установ скоротиться до 35.

6. Соціальна сфера не працює, а фінансова допомога населенню практично зупинена.

7. Анонсовані реформи президентом та прем'єром залишились на папері.

8. Золотовалютні резерви НБУ скоротились до 12 млд. доларів, а зовнішній борг сягнув за 70 млд. доларів.

9. Місцеве самоврядування досі залежить від політичної складової. (Фонд сприяння місцевому самоврядуванню при президентові України ліквідований).

10. Обсяги державних асігнувань в іновації практично скоротились до 0 (до цього часу асігнування у 100 відсоткому вимирі йшли в кишені президента Януковича та його поплічників).

11. Ризики в енергетичній сфері підсилюють межу та неминучий крах майже всієї промисловості. (радянська система господарювання досі залишилась в Україні).

12. Люстрація та гоніння за політичним відьмами забирає з системи управління професійних кадрів, взамін не готуючи нових.

В таких умовах Президент, Верховна Рада України та Уряд повинні знайти механізми антикризового управління та відкинути усі суперечки, щодо розподілу сфер впливу за партійним принципом. Зовнішня загроза може знищити нашу державність та перетворити Україну в територію постійного конфіктного стану і громадянского протистояння в усіх регіонах. В цих умовах військовий стан дає можливість Україні перетворити усю систему управління на новий, досі невідомий нам, воєнно - промисловий комплекс. Вивчаючи досвід Швейцаріїї (нейтральна країна) весь державний устрій працює на механізмах військового стану, постійної готовності до війни з сусідами. Досвід Чілі та сучасної Грузії дають можливість прийняти цю доктрину та перевести всю економіку на війсковий стан. Сфера управління повинна бути переформатована на контроль держави за всіма процесами. Нажаль...Іншого шляху немає. Не приймемо цих рішень, втратимо НЕЗАЛЕЖНІСТЬ.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости