УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Сергій Крижанівський
Сергій Крижанівський
Директор института глобальной политики им. З. Кулика

Блог | Яценюк і Порошенко - ну як діти малі

Яценюк і Порошенко - ну як діти малі

Доброго вечора, любі мої!

Видео дня

Це моє привітання є відвертим та доброзичливим. Один із моїх підписувачев був незадоволений та нагадав про схоже до ющенківського...Все, що допомогає нам жити та отримувати приємні відчуття є покликанням Божим, тому не відступлю від свого наміру - дарувати Вам любов).

Вчорашні заяви Арсенія Яценюка та рішення РНБО про постачання електроенергії та вугілля з Росії, прямопротилежні. В таких умовах, коли президент та прем'єр мають різне ставлення до стратегічних питань є дуже небезпечним. Усі економічні питання співпраці з Росією потрібно припинити. Може бути тільки одна умова - припинення агресії з боку Росії щодо України, припинення втручання у наші внутрішні справи та беззастежне відведення російських війск з території України, включаючи Крим.

Читайте: Украина продолжит поставки газа и электроэнергии на Донбасс, но не бесплатно - Яценюк

На сьогодні наші пропрезидентські політики ведуть свою роботу на узгоджений формат відносин з Росією, пропрєм'єрські - починають бути більш твердими в позиціях про неспівпрацю з агресором. Петро Порошенко має бути гарантом захисту укранських інтересів та недоторканості до кордонів України. Прем'єр має виконувати в межах своєї компетенції оборонні заходи держави та заходи по відновленню інфрактруктури на територіях, де відбулися військові дії. Є розбіжності та конфлікт інтересів, щодо оборонних та економічних заходів між керівниками держави. Згідно положень Конституції роль Президента та Премєра чітко виписана, та розділяє їх повноваження. Президент, через РНБО, АП перебирає на себе повноваження Премєра. Це також є небезпечним в сучасних умовах. ВР України почне роботу 25 листопада чи 2 грудня 2014 року.

Читайте:Луценко считает предложения Яценюка по Кабмину "нарциссизмом"

Першим завданням, після створення коаліції та підписання коаліційної угоди (які юридичні наслідки коаліційної угоди - не розумію...) повинно бути піднято питання розмежування повноважень між Президентом та Прем'єром. Голова виконавчої влади в Україні - Прем'єр. Йому не потрібно заважати. Усі перепони та створення механізмів утримання Прем'єра в своїй орбіті - закінчуються прогазинами у економіці та інших сферах існування держави. Петро Порошенко, якщо не хоче мати проблем із припинення своїх повноважень, повинен віддати важелі управління державою Прем'єру. В іншому випадку може бути новий Майдан, який вігідний тільки Москві. Думайте, панове керівники!

Читайте: НАТО, новая военная доктрина и возвращение Крыма. Что "заложили" в Коалиционное соглашение

Витримка з сайту Лига про затвердження рішення РНБО від 4 листопада, своїм Указом від 15 листопада. (Послухав Арсенія та видав Указ) ну як діти малі...:

"Кроме того, для уменьшения использования природного газа и мазута отечественными ТЭЦ и ТЭС решением СНБО Министерство энергетики и угольной промышленности обязано в недельный срок проработать вопрос импорта в случае экономической целесообразности электроэнергии из России; а также в течение месяца принять меры для недопущения возникновения аварийных ситуаций в объединенной энергетической системе Украины, прежде всего обеспечить потребности ТЭЦ и ТЭС в угле и резервных видах топлива для устойчивого проведения отопительного сезона."

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...