УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Павел Нусс
Павел Нусс
Политический аналитик

Блог | Закон про люстрацію буде підписано Президентом

Закон про люстрацію буде підписано Президентом

Очільник Генеральної прокуратури України Віталій Ярема не очікувано розкритикував Закон про люстрацію, назвавши його недосконалим, і таким, що порушує конституційні права громадян.

Читайте: Порошенко передали на подпись закон о люстрации

На мою думку, Віталій Ярема висловив непопулярну точку зору, і цей акт буде використано опонентами Президента Порошенка в рамка виборчої кампанії.

З огляду на те, що слова генерального прокурора не відображають позицію Президента, на моє переконання, Президент підпише цей Закон, адже про його конституційність має приймати рішення не генеральна прокуратура, а Конституційний Суд. Позитивом в словах Яреми я вбачаю той факт, що Прокуратора демонструє незалежність від Президента, адже сам П.Порошенко неодноразово наголошував на необхідності цього Закону, з урахуванням поправок від громадян, негативним сигналом, що слова Віталія Яреми будуть використані опонентами Порошенка в рамках парламентської кампанії.

Читайте:Государство должно защищать судей. Это тяжелая, трудоемкая и ежедневная обязанность власти

По суті, Закон про люстрації не є ідеальним, до нього адресовані питання та критика, але хочу зазначити, що в словах п.Яреми я не розгледів позиції "Проти Закону", а лише критику окремих його положень. В будь-якому випадку, це аж ніяк не вплине на позицію Банкової. Закон буде підписано.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...