Чому Росію не звинуватили в трагедії Boeing 777

17.1т

Російська доповідь щодо збитого малайзійського літака Boeing MH17 над Донбасом була оприлюднена, в першу чергу, для того, щоб відволікти увагу від головного висновку міжнародних слідчих у справі про авіакатастрофу і внести хаос у цю справу. Та Кремль не досяг очікуваного результату, адже їх докази є сумнівними. Та міжнародна комісія таки мусить взяти до уваги ці дані, оскільки Російська Федерація звинуватить її у заангажованості і необ’єктивності. Та перейматись щодо цієї доповіді не слід, адже вона ніяк не нівелює результати слідства міжнародної групи експертів.

Аналізуючи доповідь міжнародної експертної групи щодо авіакатастрофи, слід відзначити, що багато кого здивував факт, що комісія прямо не звинуватила у злочині Росію, хоча й має всі докази. Тут слід розуміти, що розслідування світового рівня тривають досить довго, а справу вивчають ретельно та ґрунтовно. Міжнародні експерти повинні врахувати всі факти та позиції сторін, щоб у майбутньому їх висновок був очевидним і не підлягав оскарженню. Саме тому у доповіді і не звучали прямі звинувачення в бік Росії.

Аналізуючи логіку розслідування від оприлюднення перших доповідей до останньої, яка прозвучала 28 вересня, то все йде до того, що Російська Федерація буде звинувачена у причині авіакатастрофи. Зараз ми уже маємо конкретні докази того, що літак був збитий ракетою "Бук", яку привезли з Росії і запустили з території, контрольованої російськими найманцями. Наступним кроком розслідування буде встановлення складу екіпажу зенітно-ракетного комплексу. З’ясують також, хто саме давав команду стріляти.

Часу для вигадування нової теорії щодо збитого МН-17 у Росії вже нема, позаяк слідство вже зробило свої висновки. Та про результати розслідування говорити ще рано. Як показує міжнародний досвід, такі справи тривають дуже довго. До прикладу, злочини балканський воєн, які закінчилися ще 20 років тому, розслідуються донині.

Читайте все новости по теме "Российско-украинский конфликт" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости